Головна » 2009 » Листопад » 14 » Росія - Словенія - 2:1. Пічник зіпсував Росії перемогу + ВІДЕО
22:36
Росія - Словенія - 2:1. Пічник зіпсував Росії перемогу + ВІДЕО
Збірній Росії вдалося перемогти на своєму полі, але не вийшло створити достатній заділ перед матчем. Несподівано з спокійного 2:0 рахунок перетворився на 2:1 і наприкінці словенці могли і зрівняти рахунок. Хоча до цього росіяни досить упевнено контролювали гру і цілком могли, особливо якщо б Давайте швидше, забити і третій м'яч.
Перший тайм склався дуже непросто для збірної Росії. Попереду гра не дуже клеїлася, словенці організовано й упевнено оборонялися, при цьому, не соромлячись йти вперед при першій нагоді. У першій половині тайму вони подали кілька кутових, а ще раз зробили хороший прорив по лівому флангу, але Жирков грамотно підстрахував партнерів і блокував словенська удар.
Один раз Юрію, як відомо, майже не грає в «Челсі», зіграв і в нападі. Жирков промчав по лівому флангу, пішов від декількох словенців, на вході в штрафну технічно прокинули м'яч між ніг ще одному противнику і опинився на відмінною ударної позиції. Однак, удар вийшов не дуже небезпечним і Ханданович відбив його ногою.
Це був головний момент збірної Росії, не вважаючи голи. Ще непогано пробив зі штрафного Ігнашевич - сильно, але прямо у воротаря. Ногою словенська голкіпер знову відвів загрозу своїм воротам.
Ну а гол став наслідком індивідуальних дій Дініяр Білялетдінова і спроби росіян у своїй манері просочитися по центру. Павлюченко віддав короткий пас Білялетдіновим, який технічно прибрав двох захисників і пробив правою в ж правий верхній кут. М'яч чи то трохи звалився з ноги, чи то Дініяр свідомо вивернув м'яч шведкою, дезорієнтувати воротаря.
У перерві господарі отримали потрібні зауваження і з самого початку другого тайму, що називається, забігали. Було створено кілька небезпечних ситуацій і вже на 51 хвилині чергова масована атака завершилася голом. Павлюченко віддав наліво Аршавіну, який прострелив у центр на Білялетдінова. Дініяр спочатку невдало торкнувся м'яча, але той не менш невдало (для Словенії) відлетів від захисника і хавбек «Евертона» спокійно добив м'яч у ворота.
Після цього гра проходила цілком спокійно для росіян, словенці не могли нічого цікавого придумати попереду, важко їм доводилося і з швидкими атакуючими гравцями збірної Росії. От тільки до гола свої атаки господарі так і не довели, хоча для цього було кілька відповідних моментів. Зокрема, воротар Словенії відбив кілька небезпечних ударів Павлюченко. М `яч пройшов поруч з дев'яткою після удару головою Білялетдінова, який був близький до хет-трику.
Грати треба до кінця, яким би зручним не здавався рахунок. Адже завжди може статися неприємність. Свій щасливий випадок словенці піймали на 88 хвилині. Корен пробив з лівого кута штрафної, Акінфєєв начебто правильно парирував м'яч у бік, але саме там опинився один Леніна Пічник. Цей гравець відправив м'яч вже у порожні ворота.
Гол був настільки деморалізуючих, що в хвилини, що залишилися, Словенія була ближче до нічиєї, ніж Россіяк більш переконливу перемогу. На відмінній ударної позиції в штрафній виявився Шулер, але Акінфєєв виручив свою команду.
У підсумку, перемога, але, звичайно, не така, яку хотіли всі російські вболівальники. У матчі-відповіді в Маріборі збірної Росії доведеться зіграти з повною самовіддачею - звичайно, без гола пічника було б значно краще. Але збірна Росії не шукає легких шляхів і ми пам'ятаємо, що з Уельсом свого часу в стикових матчах ситуація складалася ще складніше.

Росія - Словенія - 2:1

Москва. «Лужники»
Росія: Акінфєєв, Анюков, Ігнашевич, В. Березуцький, Білялетдінов, Денисов, Аршавін, Семак (Бистров, 60), Зирянов, Жирков, Павлюченко (Сичов, 80).
Словенія: С. Ханданович, Брек, Шулер, Цезар, Йокич, Радославлевіч, Корен, Кірм (Пічник, 82), Бірса (Стевановіч, 77), Дедіч (Любіянкіч, 67), Новаковіч.
Суддя: Клаус Бо Ларсен (Данія).
Голи: Білялетдінов (40), Білялетдінов (51) - Пічник (89).
Попередження: Аршавін (45), Сичов (82) - Брек (45).

Удари (в створ): 13 (9) - 9 (5).
Кутові: 3 - 9.