Головна » 2010 » Січень » 10 » Російска нічия в Лондоні
01:31
Російска нічия в Лондоні
Лондонський «Арсенал» і ліверпульський «Евертон» зіграли внічию в 21-му турі прем'єр-ліги. У складі обох команд на поле вийшли російські футболісти: Андрій Аршавін провів весь матч за «Арсенал», а Дініяр Білялетдінов відіграв 20 хвилин за «Евертон». Господарям вдалося уникнути поразки на другій компенсованій до основного часу другого тайму хвилині. «Манчестер Юнайтед» насилу пішов від поразки в гостьовому поєдинку з «Бірмінгемом»
21-й тур англійської футбольної прем'єр-ліги, спочатку включав в себе десять матчів, у результаті був скорочений до трьох зустрічей (за інформацією на вечір суботи). Справа в тому, що Великобританія, нарешті, дізналася, що таке справжня зима - з заметами, ожеледицею та нельотною погодою. У містах Лондон, Халл, Бернлі, Сандерленд, Віган і Ліверпуль гри були скасовані через рясні снігопади.
Під питанням було і проведення зустрічі між «Арсеналом» і «Евертоном», однак стадіон «Емірейтс» на те й одна з найсучасніших на планеті, щоб бути готовим до будь-яких катаклізмів. І поле працівники арени підготувати до матчу змогли, і вболівальники до своїх місць на трибунах дісталися. Правда, над полем до початку матчу і під час гри йшов сніг, однак арбітр Пітер Волтон рівно о 15:00 за Гринвічем дав свисток про початок зустрічі.
В основному складі «ірисок» на поле вийшов дебютант англійського чемпіонату Лендон Донован, орендований ліверпульський клубом у «Лос-Анджелес Гелаксі». Мабуть, звикла до каліфорнійському сонця американець був трохи ошелешений погодою на островах. Як би там не було, саме Донован «вивів» з основи «Евертона» Дініяр Білялетдінова. Ну а російський легіонер «Арсеналу» Андрій Аршавін почав гру з перших хвилин.
Ці перші хвилини повністю залишилися за гостями, які, не минуло й чверті години, повели в рахунку.
М'яч у сітку воріт Мануеля Альмунії ударом головою відправив Леон Осман, зростання якого ледь перевищує 170 см. Ну а гольову подачу виконав дебютант «Евертона» Донован. До цього тричі на ударну позицію виходив нападаючий гостей Луї Саа. У першому епізоді француз навіть відправив м'яч у сітку, проте раніше лінійний суддя визначив у нього офсайд. У другому моменті Саа і зовсім опинився віч-на-віч з Альмунія, але пробив набагато вище воріт. Ну а третій ударом наколотили за час англійського етапу своєї кар'єри вже 98 м'ячів нападаючий заробив той самий кутовий, після якого рахунок був відкритий.
Йшла 12-та хвилина матчу, а ще через 15 хвилин на табло вже горіли дві одиниці. Як не сумбурно виглядали атаки господарів, як не кривилися від болю отримали пошкодження Томас Вермален і Вільям Галлас, клас «гармашів» (а в тому, що він вищий, ніж у «ірисок», мало хто сумнівається) у результаті позначилася. Чергова здавалася безперспективною атака «Арсеналу» голом все-таки завершилася.
Удар Денілсон з лінії штрафного прийшовся в ногу Османа, рикошетом від якої м'яч опинився у воротах, прокотившись повз Тіма Ховарда.
Більше до перерви суперники, як не намагалися, забити не змогли. Абсолютно непомітний був Аршавін, який м'яч одержував вкрай рідко, та й то в основному в тих епізодах, коли відходив назад, щоб допомогти своїй команді впоратися з атаками «Евертона». Воріт ж Ховарда Андрій зовсім не погрожував. Втім, попереду був ще другий тайм, який і повинен був вирішити долю зустрічі.
У другому таймі «Арсенал» зумів заволодіти перевагою, проте виражалося воно більшою мірою у володінні м'ячем. У «Евертона» все також небезпечно вивалювався до воріт Саа, а от від Тіма Кехілл загрози воротам господарів не було ніякої. Лондонцям ж явно бракувало травмованого Сеска Фабрегаса, без якого атаки «канонірів» виглядали абсолютно безглуздими.
Втім, в середині тайму тиск на ворота Ховарда призвело до кількох напружених ситуацій у володіннях американського голкіпера. В одному з моментів міг відзначитися Аршавін, але не зміг завершити ударом з літа розпочату ним самим атаку. Трохи пізніше сольних прохід росіянина завершився ударом Андрія в ближній кут, який заблокував захисник гостей.
Дініяр Білялетдінов вийшов на поле за 20 хвилин до закінчення основного часу матчу. Змінив він загалом непогано провів свій перший матч у складі «Евертона» Лендона Донована. Однак півзахиснику збірної Росії в основному доводилося оборонятися.
Коли м'яч, здавалося, ось-ось влетить у ворота «Евертона», гості провели разючої контратаку.
Після невдало поданого «Арсеналом» кутового м'яч підхопив Стівен Пінар, віддав його розташовується біля центральної лінії поля Кехілл. Австралієць, фінтом «смикнувши» свого опікуна, видав шикарний пас Пінар, який, з центрального кола втікши на рандеву з Альмунія, обманним рухом посадив того на п'яту точку і витончено перекинув м'яч через голкіпера.
До закінчення зустрічі «Арсенал» втратив раптово звалився на полі, тримаючись за стегно, Денілсон. Бразильця в підсумку забрали в підтрибунне приміщення на носилках.
«Арсенал», опинившись на краю прірви, все-таки зумів уникнути поразки. Як не відбивалися гравців «Евертона», як не виносили м'яч подалі від своїх воріт, втримати перемогу їм не вдалося. У компенсований арбітром час Томаш Росіцкі після відмінної передачі Вассірікі Абу Діабі потужно пробив під поперечину.
«Газета.Ru» вела онлайн-трансляцію матчу «Арсенал» - «Евертон»
У ще одному матчі дня «Манчестер Юнайтед» насилу пішов від поразки в гостьовому поєдинку з «Бірмінгемом». Рахунок наприкінці першого тайму відкрив форвард господарів Кемерон Джером. МЮ багато атакував, проте успіху підопічні сера Алекса Фергюсона домогтися змогли лише одного разу, та й то не без участі пані Фортуни.
М'яч після удару Патріса Евра в середині другого тайму у свої ворота зрізав захисник Бірмінгемці Скотт Данн. Через кілька хвилин гості залишилися в меншості - за дві жовті картки з поля був вигнаний Даррен Флетчер. Кінцівку зустрічі футболісти «Бірмінгема» провели в атаці, проте в другій раз вразити ворота блискуче відіграв матч Томаша Кущака вони так і не змогли.
«Манчестер Юнайтед» зіграв внічию з «Бірмінгемом» і втратив можливість очолити турнірну таблицю чемпіонату Англії.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 426 | Додав: Roland | Теги: евертон, арсенал | Рейтинг: 0.0/0