Головна » 2010 » Лютий » 22 » Розбив "Анжи"
06:20
Розбив "Анжи"
Кривбас, Анжи, Товариські матчі, ЗбориВчора "Кривбас" зустрівся з дебютантом Російської прем'єр-ліги. По ходу зустрічі, так як і в попередній грі, на полі домінував "Кривбас", але порівняно з грою проти Леха, криворіжці на цей раз вдалося не тільки не пропустити, але і втілити свою перевагу в забиті голи.
Відкрив рахунок у результаті стрімкої атаки Воронков, і це вже 6-й м'яч Андрія на міжсезонні збори в Туреччині. Незабаром дебютним голом за команду відзначився Дмитро Льопа, який точно пробив з точки. На перерву команди вийшли з рахунком 2:0 на користь криворіжців.
Другий тайм нічим не відрізнявся від першого, хоча тренер і зробив рокіровку складу. Гра проходила під диктовку українського клубу і вилилася в третій забитий м'яч. Цього разу відзначився Платон Свиридов, який і уставновіл остаточний рахунок у матчі.
ФК "Кривбас" Кривий Ріг - ФК "Анжи" Махачкала 3:0
Голи: Воронков, Льопа, Свиридов.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 379 | Додав: Roland | Теги: Кривбас, Товариські матчі, Збори, Анжи | Рейтинг: 0.0/0