Головна » 2010 » Лютий » 19 » Розгромив московський ЦСКА
05:53
Розгромив московський ЦСКА
Дніпро, ЦСКА, Товариські матчі, ЗбориСьогодні "Дніпро" провів перший контрольний матч на зборі в Туреччині. Суперником команди став московський ЦСКА, який через тиждень зустрінеться в Лізі Чемпіонів з "Севільєю".
За підсумками зустрічі була зафіксована переконлива перемога українців, причому всі м'ячі були забиті в другому таймі. На 49-й хвилині Коноплянка на правому фланзі відібрав м'яч у захисника, зробив передачу наліво Феррейра, а той навісив у штрафну, де Селезньов головою точно пробив метрів з п'яти - 1:0!
На 87-ій хвилині все той же Феррейра подав кутовий, захисники вибили м'яч до лінії штрафної, звідки Кравченко наніс прицільний удар - м'яч від штанги влетів у сітку. Ну а в доданий час був оформлений розгром - Коноплянка вийшов один на один з Акінфеєвим і точно пробив повз голкіпера ЦСКА.
"Дніпро" - ЦСКА - 3:0
Голи: Селезньов (49), Кравченко (87), Коноплянка (90 +1).
"Дніпро": Боровик Євген - Віталій Мандзюк, Андрій Русол, Чеберячко Євген, Пашаєв Павло-Коноплянка Євген, Назаренко Сергій, Кравченко Сергій, Калініченко Максим, Феррейра Осмар - Євген Селезньов.
На заміну виходили Лаштувка, Гоменюк, Холек.
ЦСКА: Ігор Акінфєєв, Олексій Березуцький, Василь Березуцький, Дейвідас Шемберас, Сергій Ігнашевич, Георгій Щенников, Євген Алдонін, Мілош Красіч, Марк Гонсалес, Кейсуки Хонда, Томаш Нецід.
На заміну виходили Мамаєв, Набабкін, Гільєрме.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 357 | Додав: Roland | Теги: Дніпро, Збори, Товариські матчі, ЦСКА | Рейтинг: 0.0/0