Головна » 2010 » Травень » 10 » Розплата за нереалізацію
06:11
Розплата за нереалізацію
Дніпро, Олександр Матвєєв, Ворскла, футбол, чемпіонат україниДніпро, Олександр Матвєєв, Ворскла, футбол, чемпіонат україниЯк не намагалася «Ворскла» в останньому турі порадувати своїх уболівальників хорошою грою і перемогою - це у полтавчан так і не вийшло. Точніше, не вийшло друге. Гра, продемонстрована підопічними Павлова в матчі останнього туру, була досить непоганої якості. Можна, звичайно, нарікати на те, що «Дніпро» в цьому матчі не особливо то й напружувався, але все ж.
Перші хвилини пройшли в обопільних атаках. Спочатку трохи гостріше виглядали господарі, потім дніпропетровці відповіли своїми атаками. У гостей на початку матчу дуже виділявся Євген Коноплянка. Але не йому, а Володимир Гоменюк надасться прекрасний шанс відкрити рахунок у матчі. На 17-й хвилині його удар з лінії воротарської в останній момент встиг заблокувати Чеснаков. У «Ворскли» рахунок на 21-й хвилині міг відкрити Кулаков. Янузі заробив небезпечний штрафний, і восьмий номер полтавчан красиво перекинув стінку, але Лаштувка був напоготові і небезпека від своїх воріт відвів.
Цього вечора у гостей було як мінімум два гравці, які, напевно, були мотивовані набагато більше за інших футболістів. Це Руслан Ротань, який грав в місті, в якому народився, і Сергій Кравченко, який провів у Полтаві поки кращі роки своєї футбольної кар'єри. Високу зарядженість Ротаня на боротьбу підтвердив епізод на 19-й хвилині, коли Руслан дуже небезпечно атакував ззаду Янузі, за що і отримав заслужений «гірчичник». Можливо, саме тому Володимир Безсонов після перерви від гріха подалі замінив свого півзахисника. Хоча після цього епізоду Руслан міг і забити, коли дуже небезпечно пробивав здалеку. М'яч, зачепивши по дорозі когось із захисників і ковзнувши по мокрому газону, пірнав у нижній кут, але тут свою високу майстерність продемонстрував Долганський. Що ж стосується Кравченка, то він нічим особливим так і не запам'ятався.
Кінцівка тайму залишилася за «Ворсклою». Спочатку Василю Сачко в останній момент не дав відзначитися захисник, вибивши м'яч з «стрічки». А потім відбувся і гол. Кулаков подав кутовий з лівого флангу і який підключився до атаки Матвєєв, вистрибнувши досить високо, з відскоком від газону відправив м'яч у сітку. Допомогти своїй команді в цьому епізоді Ян Лаштувка нічим не зміг.
Чи то цей гол у роздягальню так вплинув на гостей, чи то відсутність мотивації таки зробила свою справу, але після перерви «Дніпро» кинув грати практично повністю. Ворскляне втратили кілька дуже хороших моментів і ще задовго до фінального свистка мали знімати всі питання про переможця. Спочатку після класного проходу пробивав у ближній Даллку - Лаштувка потягнув. Потім уже Дмитро Єсін пробивав головою практично в упор. І тут чеський голкіпер «Дніпра» не підвів, але відбив удар перед собою, а Василь Сачко буквально з метра невдало «копирснув» м'яч і запустив його вище воріт. На 65-ій хвилині все той же Даллку пробивав у дальню «дев'ятку» головою практично без перешкод після подачі кутового, але трохи у ворота не потрапив.
Відсутність будь-якого креативу попереду змусило Безсонова зняти з гри Гоменюка і випустити на поле Назаренко. І ця заміна виявилася результативною. Але спочатку Маркоскі на 82-й хвилині викотив м'яч під удар Янузі. Албанці залишалося тільки влучити по м'ячу, але зробити цього він не зміг і Лаштувка без проблем впорався. А на 87-й хвилині настала розплата. Назаренко зробив, як здалося, не дуже вдалу передачу в штрафну, яка стала нерозв'язним завданням для Долганського. Досвідчений голкіпер не зміг впоратися з простим м'ячем і пропустив його під собою - 1:1.
До кінця зустрічі обидві команди могли вирвати перемогу - у полтавчан героєм матчу міг стати Матвєєв, знову замикав дальню штангу (знову виручив Лаштувка), а у дніпрян буквально перед самим фінальним свистком небезпечно пробивав Селезньов, але м'яч пройшов трохи вище.
Як підсумок - нічия 1:1, яка не влаштувала «Ворсклу» і, напевно, влаштувала «Дніпро», гравці якого були думками вже у відпустці. Завершити перемогою в цілому досить неоднозначний сезон у підопічних Павлова не вийшло, хоча вони цього дуже хотіли. Втім, літнє міжсезоння достатньо довге, і в обох команд є час для плідної роботи, щоб вирішити в наступному чемпіонаті свої завдання. Для «Дніпра» - це вдалий виступ у єврокубках і боротьба за медалі національної першості. Для «Ворскли» ... Які цілі будуть ставитися перед клубом полтавським в наступному сезоні, поки сказати складно. Микола Павлов уже не раз говорив, що пріоритет у майбутньому буде відданий підтягування до основи місцевих вихованців. Тому, з високими місцями полтавському уболівальникові поки що доведеться почекати. Хоча, хто знає ...
Матеріали: Олександр Даніка
Ворскла - Дніпро - 1:1
Ворскла: Долганський, Матвєєв, Даллку, Краснопьоров, Чеснаков, Маркоскі, Кулаков, Медведєв, Єсін, Сачко, Янузі.
Дніпро: Лаштувка, Лобжанідзе, Мандзюк, Чеберячко, Пашаєв, Кравченко, Феррейра, Ротань, Гоменюк, Каверін, Коноплянка.
Голи: Матвєєв (45) - Назаренко (87).
Попередження: Маркоскі (45 +1) - Ротань (19), Гоменюк (58), Чеберячко (90).
Удари (в ствір): 12 (7) - 6 (3).
Кутові: 11 - 3.
Офсайди: 1 - 0.
Глядачів: 5.100
Оцінка поля: 3
Чесна гра: 7,750 - 6,750
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 445 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Олександр Матвєєв, чемпіонат україни, Дніпро, Ворскла | Рейтинг: 0.0/0