Головна » 2009 » Листопад » 25 » Рубін - Динамо - 0:0. Бог на допомогу ... + ВІДЕО
12:51
Рубін - Динамо - 0:0. Бог на допомогу ... + ВІДЕО
Після виїзної сухий, але сніжною, нічиї в Казані «Динамо» залишається сподіватися тільки на себе і на втрачені очки в Мілані і в Києві з «Інтером». Турнірна ситуація перед завершальним туром така, що тільки перемога в домашньому матчі проти «Барселони» з різницею в два м'ячі і більше гарантує команді Валерія Газзаєва участь у плей-офф Ліги чемпіонів. Існує ще один варіант розв'язки групового етапу квартету F, при якому відразу три команди наберуть по шість очок, у разі чого буде враховуватися різниця забитих і пропущених м'ячів. Для цього «Барселоні» сьогодні необхідно програти «Інтеру» на своєму полі, «Рубіну» поступитися в Мілані в останньому турі, а «Динамо» і каталонському клубу зіграти в Києві внічию. Реально? Відділ фантастики на другому поверсі. Поговоримо краще про звітній грі.
Як і очікувалося, господарі поля почали матч жваво. Граючи першим номером з перших хвилин, що «Рубін» не дозволяв собі ні в матчі проти «Інтера», ні в двох іграх проти «Барселони», казанці досить надовго замкнули гостей на своїй половині поля. У дебютні хвилини гри глядачі могли як раз перевірити у справі нову пару центральних захисників Айіла Юссуф - Бетао, яка вперше в цьому сезоні з'явилася на поле і, забігаючи вперед, вийшла досить вдало. Нехай в діях Юссуфа відчувалася нервозність, але нігерієць в багатьох моментах зіграв більш ніж впевнено, хоч і прямолінійно. Завданням Бетао було нейтралізувати Олександра Бухарова, якому лише пару разів за всю гру вдалося пробити по воротах Шовковського.
Перший же момент біля воріт під час відновити голкіпера «Динамо» виникла після швидкого і гострого проходу Алехандро Домінгеса. Аргентинець промайнув по лівому флангу, і що є сили прострілив на дальню штангу - на щастя, Бухаров на простріл не встиг, а на розі воротарської добити м'яч у порожні ворота з гравців «Рубіна» було нікому. Тривожний дзвіночок пролунав і кількома хвилинами пізніше, коли оборона «біло-блакитних» необачно залишила високого Бухарова в центрі штрафної і дала пробити форварду господарів головою після подачі з правого флангу. Яким дивом Олександр не потрапив по воротах, це питання, швидше за все, задає і сам він? ..
У той час як центральна вісь «Динамо» виглядала досить пристойно, на тлі останніх навантажень, то фланги явно були менш активними, ніж ми того очікували. Гекденіз Караденіз перекрив на правому фланзі повітря Маграо, який на 90 хвилин забув про своїх фірмових проходах, а Роман Еременко неважливо відчував себе праворуч, допускаючи досить дитячі помилки. Показовим вийшов момент у середині першої половини гри, коли черговий провал Єременко на правому фланзі змушений був виправляти Андрій Шевченко, за що і Огреба «гірчичник».
Досить скупо виглядала атакуюча лінія команди Газзаєва. Крім кількох випадів Мілоша Нінковича (в яких серб не зміг як слід обробити м'яч) та Андрія Шевченка і згадати нема чого за підсумками першого тайму. Склалося таке відчуття, що Андрій Ярмоленко ніяк не міг звикнути до слизького газону «Центрального», а Артема Мілевського з'їли і не подавилися два центральні захисники казанців, один з яких - Роман Шаронов, був змушений залишити поле на початку другого тайму. Капітан «Динамо» за весь матч запам'ятався лише кількома не дуже обдуманими пропусками м'яча на своїх партнерів і дальнім ударом під завісу гри. Тут би задати питання Газзаєва, чому не випустити по такій грі швидкого форварда (яких на лавці було двоє), який би міг відірватися від втомлених захисників «Рубіна» і втекти на побачення з Сергієм Рижикова, що зробив у другому таймі після передачі Шевченко Андрій Ярмоленко , але воротар господарів зіграв вище усіляких похвал.
Самий же небезпечний момент у матчі виник за кілька секунд до свистка на перерву. Активний Караденіз познущався на своєму фланзі над Маграо і Ярмоленко і зробив вивірений навіс у центр штрафного на Домінгеса, якого втратив Огнен Вукоєвич. Зупиняти й обробляти м'яч у такій ситуації для аргентинця було б розкішшю і той, не довго думаючи, приклався по м'ячу ударом «ножицями». Неймовірно, як у цій ситуації зреагував СаШо, але, думаю, у всіх уболівальників українського клубу виникло після цього якесь співчуття того, що Шовковського не було з командою під час двох ігор проти «Інтера».
Другий тайм проходив для «Динамо» більш рівно. Тут ми вже змогли побачити кілька небезпечних контратак у виконанні гостей і кілька небезпечних ударів, які цілком могли закінчитися плачевно для чемпіона Росії. Після вищезгаданого епізоду з виходом Ярмоленко, свій момент мав Маграо, але після гри в стінку з Мілевським, бразилець пробив недостатньо сильно і в те саме місце, де стояв Рижиков. Серія подач з кутового у виконанні того ж Маграо могла закінчитися точним пострілом Ярмоленко головою з трьох метрів від воріт, але наш півзахисник не зміг потрапити у площину. Ще одна швидка атака команди Газзаєва - і удар Шевченка після пасу Мілевського. Рижиков від гріха подалі відбив м'яч на кутовий.
Ну і яке б це було «Динамо», якби не його змазана кінцівка гри? .. Навіть важко вже називати цей фактор розслабленням або хворобою останніх хвилин ... Для «Динамо» це вже стає долею. Простий пас з центру поля залишив не при справах трьох (!!!) захисників «біло-блакитних» - вихід Бухарова сам на сам з Шовковським і лише в спрінтовом ривку вихід форварда господарів зміг нейтралізувати Маграо! Йшла 92-а хвилина матчу, і той гол міг би поховати всі надії «Динамо» навіть на потрапляння в Лігу Європи ...