Головна » 2010 » Січень » 20 » «Рубін» ще тримається
08:59
«Рубін» ще тримається
рубін, кубок співдружностіКазанський «Рубін» вийшов в чвертьфінал Кубка чемпіонів співдружності з першого місця в своїй групі. 20 січня йому доведеться грати з фінським ХІКом. Збірна клубів Росії, зігравши внічию з естонською «Левадією», турнір покинула, тому що виступала «поза конкурсом». Стали відомі й інші чвертьфінальні пари змагання.
У вівторок, 19 січня, в Москві завершився груповий етап розіграшу XVIII Кубка чемпіонів Співдружності. За підсумками якого визначилися всі пари чвертьфіналістів.
У групі А, де грає молодіжний склад чемпіона Росії, казанського «Рубіна», тільки білоруський «Дніпро» заздалегідь гарантував собі вихід до чвертьфіналу.
Доля другої путівки до чвертьфіналу мала вирішитися у матчах «Рубіна» з «Дніпром» і «Металурга» з киргизьким «Дордой-Динамо».
За рішенням організаторів турніру, всі матчі в групах починалися в один і той же час. У манежі «Динамо» зустрічалися латвійська і киргизька команди. Після першого тайму рахунок був 1:0 на користь «Металурга». На 23-й хвилині ворота Волкова точним ударом вразив Калнс. Проте після перерви ситуація на полі змінилася. І латвійський клуб не зумів утримати перемогу. За сім хвилин до кінця матчу гол у ворота Споле забив Мисика.
У СК «Олімпійський» у цей же час грали «Рубін» і «Дніпро». З перших хвилин матчу на полі почалася дуже вперта боротьба. Молоді футболісти обох команд не шкодували суперників, змушуючи клубних лікарів раз у раз скочити з лавок. На щастя, обійшлося без серйозних травм.
Першими рахунок відкрили казанські футболісти. Кухарчук завдав сильного удару по воротах, і Моталиго не зумів його відбити.
Здавалося б, білоруські футболісти, вирішивши завдання по виходу до чвертьфіналу, могли б і поберегти сили. Але ще до перерви вони відігралися завдяки голу Лясюка на 31-й хвилині. Програвати в плани казанців цього вечора не входило. Ледве почався другий тайм, як Котляров вивів «Рубін» уперед. Повівши в рахунку, чемпіони Росії змогли довести гру до перемоги. І вийти у чвертьфінал з першого місця в групі. Друге місце зайняв білоруський «Дніпро».
Збірна клубів Росії під керівництвом Ігоря Коливанова виступала на турнірі «поза конкурсом» у групі С. Як заявляв раніше тренер молодіжної збірної Росії, в його завдання входило перевірити гравців найближчого резерву. Перед зустріччю з естонською «Левадією» на рахунку збірної була одна перемога і одна поразка. До повного «комплекту» не вистачало лише нічиєю. Проте здобути його молодим російським футболістам виявилося не так вже й просто.
На 39-й хвилині за фол у своєму штрафному був видалений Клімеев.
І Нахк з одинадцятиметрової позначки відкрив рахунок у матчі. Але команда Коливанова проявила характер і зуміла зрівняти рахунок. Зробив це на 56-й хвилині Маслов. У підсумку збірна клубів Росії зайняла друге місце в своїй групі. На першому ж місці виявилося київське «Динамо», не потерпіла жодної поразки на груповому етапі турніру. Однак за регламентом змагання до чвертьфіналу разом з киянами потрапили футболісти туркменського МТТУ, що зайняли третє місце в групі.
У групі D ситуація перед третіми ігровим днем була досить непростою. Молдавської «Дачії», за гравцями якої з трибуни уважно спостерігав Ігор Коливань, потрібно було вигравати у вірменського «Пюніка» з різницею в 3 м'ячі. Та ще потрібно, щоб литовський «Екранас» не виграв у узбецького «Бунедкор».
Спочатку справи для молдавських футболістів розвивалися краще нікуди. Завдяки дублю Бугаева і голу Горчак на перерву команда пішла, ведучи в рахунку 3:0. Що й було потрібно для вирішення турнірній завдання. В іншому матчі групи D до цієї хвилині «Бунедкор» вигравав 2:1 у «Екранас».
Після перерви на поле СК «Олімпійський» продовжився бенефіс молодого Бугаєва. За 45 хвилин він ще три рази вражав ворота Капочкін. П'ять м'ячів в одному матчі - дуже серйозний показник. Ось тільки радість від такого результату йому зіпсував «Екарнас», досягши в результаті рахунок в матчі з «Бунедкор». У результаті ці дві команди і вийшли до чвертьфіналу. А «Дачія» і вірменський «Пюнік» відправилися по домівках.
У групі В тільки за вихід до чвертьфіналу сперечалися відразу три команди - казахський «Актобе», фінський ХІК і азербайджанський «Баку».
Фіни в своєму матчі зіграли внічию з аутсайдером групи, таджікістанскім «Вахш». Відповівши на гол Усманова точним ударом Парікка. «Актобе» в очному поєдинку виявився сильнішим за «Баку». У першому таймі відзначився Головская, а в другому таймі переможну крапку в матчі поставив Аверченко. І до чвертьфіналу вийшли «Актобе» з ХІКом.
Матчі пройдуть в СК «Олімпійський» 20 січня. «Бунедкор» зіграє з МТТУ, «Актобе» з «Дніпром», «Динамо» з «Екранас, а« Рубін »з ХІКом.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 654 | Додав: Roland | Теги: рубін, кубок співдружності | Рейтинг: 0.0/0