Головна » 2010 » Квітень » 26 » Рубін втрачає очки і Бухарова
13:35
Рубін втрачає очки і Бухарова
Олександр Бухаров, Рубін, Анжі, Чемпіонат Росії, Травми (хвороби), футбол0 планових і ще шести компенсованих арбітром хвилин не вистачило «Рубіну», щоб дотиснути-таки організовано грає в обороні суперника і забити гол.
На щастя для господарів і їхніх уболівальників, рішення комісії РФПЛ і РФС, відповідно до якого «Рубіну» було заборонено грати на поле Центрального стадіону Казані, було згодом скасовано - поле за останній тиждень дійсно стало дещо краще, хоча і не позбавилося повністю від лисин. І незважаючи на те, що трохи раніше «Рубіна» почав свій шостий матч фінальної серії «Ак Барс», свою аудиторію в 9-10 тисяч футболісти на трибунах домашнього стадіону зібрали.
От тільки чим-то порадувати своїх уболівальників у першому таймі чемпіони не можуть. Беззубо граючи в атаці, «Рубін» до того ж ще й втрачає Бухарова. На 31-й хвилині він з гримасою болю на обличчі залишає поле, тримаючись за правий бік. Шанс проявити себе з'являється у молодого Портнягін. Саме його спроба замкнути простріл Галіуліна стає найнебезпечнішим моментом в першому таймі, але м'яч залишає поле, ледь не облизав дальню штангу.
У перерві Бердиєв очікувано змінює Сібайя на Бистрова, повертаючись до схеми гри з чотирма хавбеками. Але незабаром і сам Петро залишає поле. Футболіст щось говорить лікарям команди, стоячи біля брівки і вказуючи на своє ліве коліно. «Анжі» у результаті вдається відстояти нічию, а «Рубіну» потрібно думати, як обходитися без травмованого Бухарова.
Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга. 7-й тур.
"Рубін" - "Анжі" - 0:0
Суддівство
У підсумковий протокол матчу начальник «Рубіна» Олександр Айбат вніс запис: «Командою« Рубін »буде подано скаргу на непризначення одинадцятиметрового штрафного удару за гру рукою (49-а хвилина)».
Варто також відзначити, що головний арбітр Едуард Малий, обслуговуючий цю гру, отримав двійку від інспектора матчу Геннадія Куліченкова.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 538 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Травми (хвороби), рубін, Анжі, Олександр Бухаров, Чемпіонат Росії | Рейтинг: 0.0/0