Головна » 2010 » Лютий » 17 » Руні хоронить "Мілан"
06:03
Руні хоронить "Мілан"
Мілан, Манчестер Юнайтед, Ліга Чемпіонів"Манчестер Юнайтед" зробив хорошу заявку на вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів, попутно в черговий раз позначивши глибину кризи італійського клубного футболу.
У першому матчі 1 / 8 фіналу підопічні Алекса Фергюсона завдали поразки колись грізного "Мілану" - 3:1. Господарів не врятував навіть ранній гол Роналдіньо - через 70 хвилин ігрового часу картина на полі була діаметрально протилежною. Дубль на рахунку Вейна Руні, який в нинішньому сезоні демонструє завидну результативність. А манкуніанцям тепер слід лише завершити розпочату в матчі-відповіді на "Олд Траффорд".
"Мілан" (Італія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія) - 2:3 (1:1)
Голи: Роналдіньо, 3 (1:0), Скоулз, 36 (1:1), Руні, 66 (1:2), Руні, 74 (1:3), Зеєдорф, 85 (2:3).
"Мілан": Діда, Бонера, да Сілва, Неста, Антоніні (Фаваллі, 38), Бекхем (Зеєдорф, 72), Пірло, Амброзіні, Пато, Хунтелар (Індзагі, 77), Роналдіньо.
"Манчестер Юнайтед": ван дер Сар, Рафаель (Браун, 90), Еванс, Фердінанд, Евра, Каррік, Флетчер, Скоулз, Пак Чжи Сун, Нані (Валенсія, 64), Руні. Попереджені: Руні, 44, Каррік, 63, Роналдіньо, 90.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 380 | Додав: Roland | Теги: Ліга чемпіонів, Мілан, Манчестер Юнайтед | Рейтинг: 0.0/0