Головна » 2010 » Квітень » 18 » Сатурн - Спартак 0:0
18:34
Сатурн - Спартак 0:0
Сатурн, Спартак, футбол, чемпіонат росіїСатурн: Кінскі, Ангбва, Грачов, Зелай, Нахушев, Іванов, Євсєєв (Сапета, 83), Нємов, Бояринцев, Каряка, Якубко (Кириченко, 75)
Спартак М: Джанаєв, Паршивлюк, Йіранек, Сухі, Макєєв, Шешуков (Саєнко, 81), Суботів, Ібсон, Алекс, Арі, Веллітон
Попередження: Нахушев, 90
Суддя: Колобаев (Москва)
Раменське. "Сатурн"
Сатурн-мол - Спартак М-мол 2:0
Голи: Соболєв, 30; Махмудов, 44
Московський «Спартак» знову не зумів виграти в Раменському, так і не створивши гольових моментів біля воріт Антоніна Кінскі. Володіючи територіальною перевагою, червоно-білі могли і програти, не відбилося в кінцівці Сослан Джанаєв удар впритул Олексія Іванова.
Єдиною світлою плямою в цій зустрічі для «Спартака» стало повернення в стрій після тривалої перерви Івана Саєнко. Крім того, червоно-білі перервали серію з дев'яти матчів з пропущеними м'ячами.
Спартаківські уболівальники їхали в Раменське з тривогою. І не тому, що в нинішньому сезоні підмосковна міліція, за загальним спостереженнями, біля стадіону «Сатурн» лютує. Вісім років червоно-білі не перемагали в цьому підмосковному місті, причому ще довго буде згадуватися нічия в 2007-му, яка залишила «Спартак» без чемпіонства. У минулому сезоні «Спартак» програв у Раменському, коли мало не найкращий матч у сезоні провів відправлений було на пенсію Дмитро Лоськов, а Андрій Гордєєв, у якого з Валерій Карпін чимало спільного, включаючи правий фланг під час перебування футболіста, переграв свого колегу.
Новий сезон «Сатурн» і «Спартак» починали з побоюванням, адже і Карпін, і Гордєєв після торішніх успіхів (до речі, в Раменському за таке перетворення повинні багато в чому дякувати ... червоно-білих, адже саме після 0:4 в «Лужниках» нарешті звільнили Юргена Ребера) вперше самостійно готували команду до сезону.
І якщо до спартаківських наставнику поки в плані «фізики» питань немає, «Сатурн» неприємно здивував.
Звичайно, ціла група травмованих не дозволяє Гордєєву розраховувати на повний комплект, особливо в півзахисті, де дуже не вистачає Кузьмичова. Проте вікова команда «не біжить», а це компенсувати набагато складніше, ніж знайти заміну тому чи іншому гравцеві. Та й Лоськов і Ко за зиму стали на рік старше. «Сатурну», втім, не звикати до невдалому старту - думається, варто команді почати перемагати з перших матчів, вона реально зможе замахнутися на медалі. Але нинішній «Сатурн» навіть відстає від торішнього графіка, коли на шляху попалася «Кубань» і була обіграна, нехай і не без зусиль. Зараз в аналогічній ситуації була досягнута нічия з «Сибіром», а підмосковні футболісти з трьома голами займають за цим показником останнє місце в лізі.
Так що було чого боятися червоно-білим: а раптом саме сьогодні «Сатурн» «прорве»?
Статистика тільки «за». Проти - обставини: знову вибув з ладу капітан Олексій Ігонін, якого в центрі оборони замінив Дмитро Грачов. Зате знову вийшов з перших хвилин Денис Бояринцев, у якого гра, втім, поки не клеїться.
Валерій Карпін ж переможний склад міняти не став. «Бразильська» схема все ще має право на життя. А розпочався матч бойовито: гості недолік комбінаційної гри компенсували настроєм - вже в стартові хвилині лікарі надавали допомогу Алексу і Арі. Перший удар завдав Каряка - набагато вище воріт, а у гостей ініціативу раз по раз брав на себе Алекс, який тричі дуже навіть непогано приклався по м'ячу. Спочатку Кінскі впорався лише з другої спроби, потім м'яч влучив у голову Ангбва, пославши камерунця у важкий нокдаун, а потім м'яч пролетів вище воріт.
Поступово гра збилася на епізоди: підступи до свого штрафного футболісти охороняли надійно, не соромлячись у засобах - часу, щоб придумати гідне продовження, не було навіть у технічних бразильців. Лише на 33-й хвилині виник перший момент біля воріт Джанаева, коли неметких зіграв Зелай, а Іванов по відскочив м'ячу пробив дуже неточно.
У відповідь Алекс зі штрафного пробив у «стінку», а Веллітон і зовсім втратив хороший шанс, після удару Паршивлюк переправивши з семи метрів м'яч над поперечиною.
Потім вище воріт вдарив Макєєв. Втім, незважаючи на ці епізоди, цільної ігри у червоно-білих не відчувалося. Тим більше що на перерву вони могли піти, поступаючись в рахунку: після навісу Нємова Зелай залишився на самоті, проте вирішив пробити надто вже витончено і у ворота не потрапив.
Після перерви атакували ворота «Сатурна» Арі і Паршивлюк, проте м'яч не летів хоча б у створ. «Сатурн» ж створив гостроти: Джанаєв не без зусиль парирував м'яч після удару зі штрафного Нахушева, впоравшись і з добиванням Зелай. Поступово червоно-білі окупували половину поля суперника, який, втім, грав самовіддано, позбавляючи спартаківців можливостей для удару. Коли ж був призначений небезпечний штрафний, удар прийшовся в Ібсона Нємова.
У рідкісної контратаці після прострілу Ангбва міг забити Якубко, який незабаром поступився своїм місцем Кириченко.
Карпін випустив Івана Саєнко, який пропустив 10 місяців після важкої травми, отриманої минулого літа в Ростові-на-Дону. Але гра не змінювалася - спартаківцям простору «Сатурн» не давав. Отримав шанс пробити з лінії штрафного Веллітон, але пробив вище воріт. Не пішов удар і в Алекса.
А на 89-й хвилині лише Джанаєв виручив червоно-білих від справжнього фіаско: після подачі кутового Іванов бив в упор, але Спартаківський голкіпер був прекрасний. У відповідь поруч зі штангою пробив Саєнко. А Джанаєв встиг ще відобразити щільний удар Каряка зі штрафного.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 389 | Додав: Roland | Теги: Спартак, Футбол, Чемпіонат Росії, сатурн | Рейтинг: 0.0/0