Головна » 2010 » Березень » 19 » Сенсаційні британці проходять в червертьфінал
09:06
Сенсаційні британці проходять в червертьфінал
Клінт Демпсі, Давид Трезеге, Боббі Замора, Золтан гера, Фулхем, ЮвентусПісля матчу з «Шахтарем» в Донецьку тренер «Фулхема» Рой Ходжсон говорив про історичну перемозі його команди над сильним суперником і володарем Кубка УЄФА. Минуло два тижні і відбулося дію ще більш історичне для лондонців - перемога над «Ювентусом» і вихід до чвертьфіналу розіграшу Ліги Європи.
Передматчеві розклади для «Фулхема» оптимістичними можна було б назвати з великою натяжкою. З позитивних сторін - домашня гра і м'яч, забитий на полі суперника. З іншого боку - пропущено три, і відіграти їх у, нехай не самого грізного «Ювентуса», завдання не з легких, до вирішення якого вірив мало хто, якщо не питати відданих вболівальників британського клубу.
А вони те, вщерть заповнивши домашній стадіон «Крейвен Котедж», відразу ж погнали «Фулхем» вперед. Але те, що сталося на 2-й хвилині поєдинку той час змусило британську торсиду принишкнути. Помилка оборони лондонців, Дієго метрів з десяти пробити не вдається, але м'яч відскакує до Трезеге і той укладає його у ворота в притирання зі штангою. 4:1 за сумою двох матчів за «бьянко-нері», і сумнівів про переможця протистояння, мабуть, вже не залишається.
Тим часом, така впевненість і зіграла з італійцями злий жарт. Під тиском суперника вони стали провалюватися в захисті і невдала гра Каннаваро призвела до того, що Замора опинився з м'ячем на лінії воротарського і зрівняти рахунок шансом скористався сповна.
Сказати, що, зрівнявши рахунок, «Фулхем» полетів вперед - нічого не сказати. Команда Роя Ходжсона почала бомбардувати ворота «Ювентуса», в яких у зв'язку з травмами Буффона і Маннінгер, місце зайняв Антоніо Кіменті. І повторювати слова подяки 39-річному ветеранові всім шанувальникам туринців довелося неодноразово.
Втім, переломним у матчі став момент, в якому арбітр Бьорн Кеперс вгледів фол останньої надії в епізоді, коли Фабіо Каннаваро потягнув за футболку тікає Золтана Геру. Капітан «Юве» тут же побачив перед собою червону картку, і його команді довелося догравати матч у меншості.
Тут-то «Фулхем» і розійшовся. Девіс пробив зі штрафного у поперечину, Етуху перевірив на міцність штангу. Цілеспрямованість та наполегливість лондонців були винагороджені, тим більше, що суперник не міг протиставити практично нічого. Відмінна комбінація лондонців в чотири дотику і Золтан Гера з лінії воротарської вбив м `яч під поперечину. Угорська британець не тільки подарував надію на можливість «Фулхема» пройти далі, але і зміцнив її, реалізувавши пенальті, призначений за гру рукою Дієго на початку другого тайму.
Британців було вже не зупинити, вони не тільки демонстрували динамічний і осмислений футбол, вони ще й довели, що удача любить сильних. І успіх цього вечора була в руках Роя Ходжсона, що провів просто-таки «чвертьфінальну» заміну. Демпсі, який вийшов на поле замість трохи втомленого Келлі, за 10 хвилин до кінця поєдинку фантастичним ударом у дев'ятку простягнув свою команду в наступний етап Ліги Європи.
«Ювентус» в такий розвиток подій вірив з працею. Останній штурм, зайві емоції і в результаті ще одне видалення у лавах туринців. Але, рахунок на табло свідчив лише про одне - «Фулхем» зміг перевершити самого себе і радість рідних трибун повністю заслужив.
Тетяна ЯЩУК
«Фулхем» - «Ювентус» - 4:1 (Перший матч - 1:3)
Голи: Замора, 9, Гера, 39, 49 (з пенальті), Демпсі, 83 - Трезеге, 2
«Фулхем»: Шварцер, Келлі (Демпсі, 71), Хангеланд, Хьюз, Конческі, Дафф, Бейрд, Етуху, Девіс, Гера (Рііз, 85), Замора
«Ювентус»: Кіменті, Саліхаміджич, Каннаваро, Зебіна, Гроссо (Дель П'єро, 85), Каморанезі (Де Чельє, 52), Феліпе Мело, Сіссоко, Кандрева (Григера, 29), Дієго, Трезеге
Попередження: Каморанезі, Дієго, Феліпе Мело
Вилучення: Каннаваро, 27, Зебіна, 90 +1
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 518 | Додав: Roland | Теги: Ювентус, Золтан гера, Клінт Демпсі, Фулхем, Боббі Замора, Давид Трезеге | Рейтинг: 0.0/0