Головна » 2013 » Березень » 7 » Серед найбільш спірних вилучень в Лізі чемпіонів, найчастіше видаляють суперників Барселони
09:49
Барселона, Реал Мадрид, Ліга ЧемпіонівСайт Firstpost.com склав список найбільш спірних вилучень у матчах футбольної Ліги чемпіонів. Приводом для складання списку послужила червона картка, яку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» Нані у повторній зустрічі 1/8 фіналу турніру з мадридським «Реалом», що пройшла 5 березня.
На 56-й хвилині матчу з "Реалом" Нані в боротьбі за м'яч високо підняв ногу, якою потрапив у плече захиснику «Реала» Альваро Арбелоа. Головний суддя гри показав півзахиснику «Юнайтед» червону картку. Інцидент стався за рахунку 1:0 на користь англійської команди, проте незабаром «Реал» забив два голи і вийшов у наступний раунд Ліги чемпіонів.
За версією Firstpost.com, спірним є видалення півзахисника «Інтера» Тіаго Мотта в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2009/10 з «Барселоною». Гра пройшла 28 квітня 2010 року на стадіоні «Камп Ноу». На 28-й хвилині Мотта в боротьбі за м'яч потрапив долонею в шию гравцеві каталонців Серхіо Бускетс. Півзахисник «Барселони» впав на газон, почавши по ньому кататися і закривати обличчя руками.
Також в рейтинг потрапила червона картка, яку отримав форвард «Арсеналу» Робін ван Персі у повторній грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2010/11 з «Барселоною». Матч пройшов 8 березня 2011 року на стадіоні «Камп Ноу». На 56-й хвилині боковий суддя зафіксував у ван Персі положення «поза грою», однак нападник все ж пробив по воротах. Арбітр Массімо Бузакка показав голландцю жовту картку, яка стала для футболіста другою в матчі. Запис епізоду можна подивитися тут.
У півфіналі того ж розіграшу Ліги чемпіонів каталонці зустрічалися з «Реалом». На 60-й хвилині першої гри, що пройшла 27 квітня 2011, захисник мадридців Пепе прямою ногою потрапив в гомілку гравця каталонців Дані Алвеса. За своє порушення Пепе отримав червону картку.
Ще одним суперечливим епізодом, на думку Firstpost.com, є видалення форварда «Челсі» Дідьє Дрогба в першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2004/05 з «Барселоною». Гра пройшла 23 лютого 2005 року в Іспанії. На 56-й хвилині Дрогба в ігровому епізоді зіткнувся з голкіпером каталонців Віктором Вальдесом, за що отримав жовту картку. Для нападника це було друге попередження в матчі і він залишив поле.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 929 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Реал Мадрид, Ліга чемпіонів | Рейтинг: 0.0/0