Головна » 2010 » Лютий » 22 » Серія А. 25 тур. Чемпіонат Італії
06:16
Серія А. 25 тур. Чемпіонат Італії
чемпіонат Італії з футболу, Наполі, Серія А, милан, Ювентус, футболСерія А. 25 тур. 21 лютого.
«Барі» - «Мілан» - 0:2 (0:1)
Барі. 53,000 глядачів
«Барі»: Жилле, Бельмонте, А. Масіелло, Бонуччі, С. Масіелло, Альварес, Донаті, Гаццо, Рівас (Альмірон, 62), Меджіоріні (Сфорціні, 34), Баррето.
«Мілан»: Абб'яті, Абате, Неста, Тіагу Сілва, Бонера (Янкуловські, 68), Гаттузо (Бекхем, 81), Пірло, Амброзіні, Пато, Роналдіньо, Боррьєлло (Індзагі, 72)
Голи: Боррьєлло, 43 (0:1). Пато, 69 (0:2).
Попередження: Бонера, 28
«Мілан» вважався фаворитом зустрічі, але з невеликими застереженнями, які виникали через недавньої зустрічі з англійським "Манчестером Юнайтед» у Лізі Чемпіонів. Віковий склад «россо-нері» не дозволяв сподіватися тіффозі «россонері» на те, що міланці швидко відновляться у фізичному плані. Леонардо вирішив цю проблему тим, що залишив у запасі Діду, Девіда Бекхема і Джузеппе Фаваллі. У воротах виявився Крістіан Абб'яті, на лівому краю оборони з'явився Бонера, а справа в атаці розташувався Алешандре Пато, ліворуч діяв Роналдіньо, а по центру виявився відновився Марко Боррьєлло.
Фактор номер два стосувався психології. Домашнє поразка із трьома пропущеними м'ячами негативно позначилося на просуванні «Мілана» по турнірній сітці. Італійському клубу тепер буде дуже складно пробитися до чвертьфіналу. Проте, якість футболу у виконанні підопічних Леонардо в першому таймі розвіяли всі сумніви. Вже на дванадцятій хвилині Ігнасіо Абате простріл з правого флангу від самої лицьової лінії у бік Массімо Амброзіні, який завдавав удару з лінії штрафного майданчика, але м'яч розминувся з далекої «дев'яткою». «Мілан» неподільно володів м'ячем, мав солідну перевагу в усіх ігрових компонентах.
Господарі могли причепитися до того, що арбітр не призначив пенальті на двадцять сьомій хвилині після того, як Баррето схопили за майку на лінії воротарського майданчика «Мілана». Поки господарі приходили до тями, міланці могли вийти вперед. Андреа Масіелло програв Марко Боррьєлло, нападник зіграв на випередження, але промахнувся з вигідної позиції. Ближче до антракту «россонері» взялися роздувати темп, намагаючись до перерви вирішити всі свої проблеми для того, щоб Леонардо замість повчального тону в роздягальні включив якусь релаксуючу мелодію. Більше за інших меломанів, музику, мабуть, любить Марко Боррьєлло. Нападник на сороковий хвилині відкрився за спини захисникам, піймавши апулійцев на штучному положенні поза грою. Марко переграв своїм ударом Жана - Франсуа Жилле, але на підмогу виявився Леонардо Бонуччі. Через кілька хвилин той же Боррьєлло записав на свій рахунок забитий м'яч. Роналдіньо закинув м'яч за спини захисників «Барі», а Марко, вдало поклавши корпус, всією потужністю ледь не порвав сітку воріт Жилле.
Було абсолютно незрозуміло, чому апулійци нічого не створили попереду. Проти «Інтера» і «Ювентуса» господарі виглядали на «Сан Ніколе» більш мобілізованими і сміливими, але навіть втомлений «Мілан» спокійно справлявся з ртутними атакуючими гравцями «Барі» без напруги. Крістіан Абб'яті за великим рахунком відпочивав аж до шістьдесят третій хвилини, коли Баррето прокинувся після сплячки і завдав удару під поперечину. Міланці ненадовго послабили нитки управління ігор, беручи паузу, але з другим забитим м'ячем інтрига у грі остаточно померла. Роналдіньо пішов від Донаті і пробив по воротах, Жан - Франсуа Жилле м'яч відбив, але серія рикошетів від захисників «Барі» призвела до того, що Алешандре Пато отримав можливість «розстрілювати» суперника з близької дистанції. За кілька хвилин до кінця зустрічі у грі стався прогнозований пенальті. Пато порушив правила у своєму штрафному майданчику на Сальваторе Масіелло, але Абб'яті врятував команду від пропущеного м'яча після удару Баррето. "Мілан" добився перемоги в Барі, витративши рівно стільки зусиль, скільки це потрібно було для досягнення мети.
«Болонья» - «Ювентус» - 1:2 (0:1)
Болонья. 26,000 глядачів
«Болонья»: Вівіан, Дзеноні (Нсереко, 73), Портанова, Морас, Раджі, Буше, Мудінгайі (Мінгацціні, 83), Гуана, Казарін, Адайлтон (Хіменес, 61), Салайета.
"Ювентус": Буффон, Григера, Легроттальє, К'єлліні, Де Чельє, Саліхаміджич, Мело, Маркізіо (Сіссоко, 54), Дієго (Кандрева, 61), Дель П'єро (Каморанезі, 87), Амаурі
Голи: Дієго, 4 (0:1). Буше, 50 (1:1). Кандрева, 66 (1:2).
Попередження: Портанова, 90 - Маркізіо, 51
Вилучення: Раджі, 90
Туринці вирушили до Болоньї після двох поспіль перемог над «Дженоа» і «Аяксом». Наставник «Ювентуса» Альберто Дзаккероні зробив кілька перестановок у складі в порівнянні з грою в Голландії. Виграшний склад, як відомо, не змінюють, але Дзаккероні зважився на деякі перестановки. Зденек Григера на правому краю захисту замінив Джонатана Зебіну, а замість Мохамеда Сіссоко з'явився Хасан Саліхаміджич. У «Болоньї» попереду не було з-за травми Марко Ді Вайо, а партнером колишнього туринці Марсело Салайети став Адаілтон. Гості вийшли на зустріч з гарним настроєм, що знайшло своє підтвердження вже на четвертій хвилині гри. Все, здавалося, розгортався на користь «россоблу», що заробили штрафний удар. Адаілтон ще не встиг як слід розібратися в задумах своїх партнерів, як туринці перехопили м'яч, організували контратаку, а Дієго точним ударом вразив ворота Еміліано Вівіан.
Швидкий забитий м'яч позначився на подальшому характер поєдинку. «Болонья» без Марко Ді Вайо була позбавлена ударного нападаючого, а туринці відчули впевненість і почали спокійно катати м'яч в центрі поля. До середини першого тайму «Ювентус» на двадцять відсотків більше володів м'ячем, ніж «Болонья» і завдав чотири удари по воротах, тоді як «россоблу» жодного разу не потривожили Джанлуїджі Буффона.
Футболісти «Болоньї» лише раз були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але Марсело Салайете не вистачило точності в завершальній стадії атаки. Зі свого боку туринці також могли розраховувати на друге взяття воріт Еміліано Вівіан. Клаудіо Маркізіо завдав щільний удар по воротах, Еміліано Вівіан м'яч відбив, а на добиванні мав першість Дієго Рибас да Кунья, завдавав ударів із незручного становища. Майстерність Дієго допомогло йому вивернути максимально вдало ногу для того, щоб спробувати направити м'яч в створ воріт, але чудес у футболі не буває і бразилець свій «дубль» не оформив. За десять хвилин до перерви «Болонья», нарешті, зуміла створити першу небезпечну ситуацію біля чужих воріт з цілеспрямованому Адаілтона ударом під поперечину, але верхня стійка воріт зіграла за туринців.
І все-таки не було несправедливістю, якби господарі відігралися до антракту, адже перед перервою «Болонья» відчутно затиснула туринців біля своїх воріт. Роберто Гуана завдавав удару з вигідної позиції, але центральний півзахисник трохи промахнувся. За кілька хвилин до закінчення першого тайму ушкодження плеча отримав Паоло Де Чельє. Дзаккероні навіть дав вказівку своїм резервістам почати розминатися, але крайній універсальний футболіст зміг дограти відрізок до конца.В самому початку другого тайму в складі «Ювентуса» відбулася заміна, але поле покинув НЕ Паоло Де Чельє, а Клаудіо Маркізіо, який завівся відразу після пропущеного його командою м'ячі. Федеріко Казарін промчав по лівому краю і прострілив на адресу Антоніо Буську, який переграв у ближньому бою Джанлуїджі Буффона. Сумне обставина засмутило Клаудіо Маркізіо, який взявся фолити з приводу і без нього. Альберто Дзаккероні, беручи до уваги «гірчичник» півзахисника, вирішив уникнути проблем наприкінці зустрічі і випустив на поле чистого Мохамеда Сіссоко. Слідом за Маркізіо відправився відпочивати Дієго Рибас да Кунья, який провів зовсім непоганий поєдинок. Бразильський атакуючий півзахисник провів швидкий м'яч і намагався бути корисним для партнерів, але дивне, спочатку, рішення Альберто Дзаккероні принесло свої плоди через кілька хвилин. Франко Коломба також зважився на перестановки, випустивши на поле Хіменеса замість Адаілтона, втомленого в щільному футболі.
Хіменес міг покарати оборону «Ювентуса» за неуважність ударом з близької відстані з кута воротарського майданчика, але Буффону і всім Туріну пощастило, що точність підвела свіжого гравця, а на шістдесят сьомій хвилині «стара синьйора» знову опинилася попереду. Алессандро Дель П'єро, що набирає форму не по днях, а по годинах, видав чергову чудову передачу на адресу Антоніо Кандреви, який одним влучним ударом автоматично зняв всі питання щодо своєї появи в складі «Ювентуса». До кінця зустрічі Антоніо Кандрева був активний, брав участь у гострих атаках туринців. Після трьох забитих м'ячів у двох попередніх зустрічах більшого очікували від Амаурі, але бразильський нападаючий допоміг відзначитися в першому таймі Дієго. Сподобався і Алессандро Дель П'єро. Мабуть, образливі слова Джан П'єро Гасперіні - тренера «Дженоа» - позитивно вплинули на капітана «старої синьйори». В Італії дуже багато критичних стріл було викинуто в бік туринського «городу» після недавньої гри з генуезцями. Заробив пенальті Алессандро Дель П'єро ще довго обговорювалося в пресі, висловлювалися позиції як за, так і проти рішення арбітра, який вказав на «точку» в Турині. Що ж сталося після цього? Туринці красиво перемогли в Амстердамі і добилися важкою, але такої важливої перемоги в Болоньї. Три очки на «Ренато Далла Ара» дозволили Туріну знову опинитися в зоні Ліги Чемпіонів.
«Рома» - «Катанья» - 1:0 (1:0)
Рим. 30,449 глядачів
«Рома»: Доні, Кассетті, Жуан, Бурдіссо, Ріісе, Брігі, Де Россі, Таддеі, Менес (Фаті, 76), Черче (Перротта, 68), Вучинич (Баптіста, 82)
«Катанья»: Андухар, Альварес, Сильвестра, Сполл (Морімото, 82), Капуано, Августин, Маскара, Іско, Ріккьюті (Дельвеккіо, 72), Льяма (Мартінес, 63), Максі Лопес
Гол: Вучиніч, 18 (1:0)
Попередження: Фаті, 83, Перротта, 90 - Маскара, 36, Максі Лопес, 90
«Фіорентина» - «Ліворно» - 2:1 (0:1)
Флоренція. 24,997 глядачів
«Фіорентина»: ФРЕ, Комотто, Наталі, Феліпе, Паскуаль (Льяіч, 46), Донадель, Болатті (Дзанетті, 54), Маркьонні (Кейррісон, 77), Йоветич, Варгас, Джилардіно
«Ліворно»: Рубін, Пертіконе, Рівас, Кнежевич, Моцарт (Ді Дженнаро, 75), Пульцетті, Моро (Дініс, 65), Маркіна, Філіппіни, Тавау (П'єро, 50), Лукареллі
Голи: Рівас, 36 (0:1). Варгас, 62 (1:1). Джилардіно, 78 (2:1)
Попередження: Донадель, 40, Феліпе, 84 - Філіппін, 22, Маркіна, 25, Моцарт, 45, Моро, 62, Пульцетті, 64, Кнежевич, 79
Вилучення: Рівас, 66
«Палермо» - «Лаціо» - 3:1 (2:0)
Палермо. 25,000 глядачів
«Палермо»: Сірігу, Бово, Кассані, Кьяер, Бальдзаретті, Мільяччо, Ліверані, Ночеріно, пастор (Сімплісіо, 72), Абель (Бертола, 84), Мікколі (Будан, 62).
«Лаціо»: Муслера, Діас, Стендардо, Бьява, Ліхтштайнер (Крус, 46), Броккі, Ледесма, Маури (Матузалем, 61), Коларов, Флоккарі (Роккі, 81), Сараті
Голи: Абель, 1 (1:0). Мікколі, 28-з пенальті (2:0). Ночеріно, 75 (3:0). Коларов, 78 (3:1)
Попередження: Бово, 8, Сірігу, 64 - Бьява, 14, Муслера, 28, Діас, 60
«Сієна» - «Наполі» - 0:0
Сієна. 10,865 глядачів
«Сієна»: Курчі, Росі, Крібарі, Праталі, Дель Гроссо, Екдаль (Яролім, 83), Режіналдо (Терція, 52), Вергассола, Циоліс, Геззал (Калайі, 60), Маккароне
«Наполі»: Де Санктіс, Кампаньяро, Каннаваро, Грава (Больячіно, 65), Маджіо, Пацьенца, Чігаріні (Хоффер, 83), Ароніка, Хамшік, Денис (Лавессі, 64), Квальярелла
Попередження: Геззал, 14, Дель Гроссо, 90 - Грава, 61, Ароніка, 70
«Кальярі» - «Парма» - 2:0 (2:0)
Кальярі. 15,000 глядачів
«Кальярі»: Агацці, Канин, Арьяудо, "Асторія", Агостіні, Бароне, Конті, Лаццаро (Парола, 71), Косов, Нене (Ларріва, 80), Матрі (Джеда, 62)
«Парма»: Міранте, Дзаккардо, Пачі, Лукареллі, Дзеноні, Вальяні, Лунардіні (Галлоппа, 46), Морроне, Кастелліні (Антонеллі, 46), Бьябьяни (Божинов, 61), Креспо
Голи: Лаццаро, 6 (1:0). Матрі, 39 (2:0)
Попередження: Конті, 20 - Лунардіні, 16, Божинов, 88
«Аталанта» - «К'єво» - 0:1 (0:1)
Бергамо. 10,000 глядачів
«Аталанта»: консилией, Гарич, Таламонті, Бьянко, Пелузо, Феррейра (Тірібоккі, 46), Падоін (Вольпі, 74), Гваренте, Вальдес, Доні, Аморузо (Чевантон, 65).
«Кьєво»: Соррентіно, Фрей, Мореро (Манделла, 78), Йепес, Мантовані, Лучано (Бентівольо, 66), Рігоні, Марколіні, пинц, Пелліссье, Де Паула (Арьятті, 79)
Гол: Пелліссье, 44 (0:1)
Попередження: Таламонті, 40, Бьянко, 49, Доні, 69 - Мореро, 17, пинц, 53, Рігоні, 67, Фрей, 87, Манделла, 90
Вилучення: Рігоні, 77
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 453 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Милан, чемпіонат Італії з футболу, Ювентус, Серія А, Наполі | Рейтинг: 0.0/0