Головна » 2010 » Березень » 15 » Серія А. 28 тур. 14 березня
06:15
Серія А. 28 тур. 14 березня
чемпіонат Італії з футболу, Барі, катання, Серія А, Кьево, Лаціо, милан, Фіорентина, футбол«Мілан» - «К'єво» - 1:0 (0:0)
Мілан. 40,000 глядачів
«Мілан»: Абб'яті, Абате (Оддо, 46), Тіагу Сілва, Фаваллі, Дзамбротта, Гаттузо (Індзагі, 57), Пірло (Зеєдорф, 79), Амброзіні, Бекхем, Рональдіньо, Боррьєлло
«Кьєво»: Соррентіно, Сардо, Манделла (Мореро, 80), Йепес, Мантовані, Лучано, Рігоні, пинц, Марколіні (Бентівольо, 80), Де Паула (Арьятті, 73), Пелліссье
Голи: Зеєдорф, 90 (1:0)
Попередження: Дзамбротта, 38, Манделла, 30, Мантовані, 34, Рігоні, 36, Лучано, 56, пинц, 90
«Ювентус» - «Сієна» - 3:3 (3:1)
Турин. 23,000 глядачів
«Ювентус»: Кіменті, Григера, Легроттальє (Саліхаміджич, 54), Каннаваро, Де Чельє, Сіссоко, Мело, Маркізіо (Каморанезі, 46), Кандрева, Дель П'єро (Дієго, 76), Трезеге
«Сієна»: Курчі, Росі, Крібарі, Праталі (Одібе, 45), Дель Гроссо, Екдаль (Ларрондо, 17), Режіналдо, Вергассола, Циоліс, Геззал, Маккароне (Кодря, 86)
Голи: Дель П'єро, 2 (1:0). Дель П'єро, 7 (2:0). Кандрева, 10 (3:0). Маккароне, 16 (3:1). Геззал, 46 (3:2). Геззал, 74-з пенальті (3:3)
Попередження: Саліхаміджич, 64, Сіссоко, 68 - Праталі, 40, Дель Гроссо, 47, Режіналдо, 76, Циоліс, 84
По поведінці Альберто Дзаккероні і його словами можна було зробити висновок, що в матчі з «Сієною» алленаторе дасть можливість перепочити деяким основним футболістам. У середині майбутнього тижня Туріну ще належить провести поєдинок у відповідь у Лондоні проти «Фулхема». Об'єктивні результати сіенцев говорили про те, що гості не можуть розглядатися як серйозних противників «старої синьйори», що й підтвердило початок гри.
Відсутність у стартовому складі Буффона, Гроссо, Маннінгер, Поульсена, Саліхаміджич, Каморанезі, Дієго і інших футболістів не завадило Туріну вигравати до десятій хвилині з різницею у три м'ячі. На місці Дієго діяв Антоніо Кандрева, непогано влилися до складу «старої синьйори». Він-то в парі з Алессандро Дель П'єро і забезпечив Туріну перевагу. На другій хвилині Мохамед Сіссоко опинився на ударній позиції, пробив прямо у воротаря, а Алекс Дель П'єро був першим на добиванні. Через кілька хвилин Антоніо Кандрева перевірив дальнім ударом Луку Курчі, але Алессандро Дель П'єро втрутився в епізод, підправив м'яч у сітку. Шляхом кількох дотиків Дель П'єро за пару хвилин оформив «дубль». Удача, шалене везіння або клас і майстерність?
Поки тосканци приходили до тями, «бьянконеррі» організували третього взяття воріт. Антоніо Кандрева, мабуть сильно засмутився через те, що Дель П'єро втрутився в його удар декількома хвилинами раніше. Півзахисник з другої спроби перевірив реакцію Луки Курчі при дальніх ударах і не помилився! Воротар «Сієни» пустив «пінку» - 3:0.
«Сієна» навіть не могла перевірити в дії Кіменті - третій за вибором голкіпера «Ювентуса». Лише на тринадцятій хвилині (за рахунку 0:3) захисті «Ювентуса» довелося вперше по-серйозному діяти: Нікола Легроттальє блокував удар Массімо Маккароне. «Сієна» не кинула грати, заслужив один забитий м'яч у першому таймі. Массімо Маккароне посприяв перехоплення м'яча в центрі поля, кинувся в чужу штрафний майданчик і завдав по центру точного удару.
Скоротивши відстань до господарів до двох м'ячів, Альберто Малезані прибрав з гри Альбіна Екдаля, випустивши другого форварда Ларрондо: втрачати гостям було вже нічого. Екдаль намагався виглядати проти своєї колишньої команди добре, але, просто, «перегорів». Друга заміна «Сієни» також припала на перший тайм. Травмований Праталі поступився місцем на полі Одібе. Пішли заміни і у «Ювентуса», але вже в другому таймі. Клаудіо Маркізіо поступився позицію Мауро Каморанезі.
Досить скоро «Сієна» скоротила відрив до одного гола. Массімо Маккароне пробив по воротах, м'яч рикошетом від штанги потрапив прямо в Геззаля і додав нервозності поєдинку. Активна робота Альберто Малезані на тлі Альберто Дзаккероні призвела до того, що гості за п'ятнадцять хвилин до кінця зрівняли рахунок, до ганьби всього футбольного Туріну. Зденек Григера підставив стегно всюдисущому Массімо Маккароне в своєму штрафному майданчику, а Геззаль з пенальті зробив з Кіменті цього клоуна.
Трьохсотих гол Алессандро Дель П'єро не врятував турінський «Ювентус» від ганьби: виграючи у головного італійського аутсайдера до десятій хвилині три голи, «стара синьйора» розслабилася і почала валяти дурня. Виграти малою кров'ю у Дзаккероні не вийшло, а коли влилася «велика» кров, було вже пізно.
«Ліворно» - «Рома» - 3:3 (2:3)
Ліворно. 12,000 глядачів
«Ліворно»: Рубін, Рівас, Кнежевич, Еспозіто, Пертіконе (Дініс, 46), Філіппіни, Моро, П'єро, Ді Дженнаро (Данілявічюс, 80), Беллуччі (Моцарт, 51), Лукареллі
«Рома»: Жуліо Сержіо, Мотта (Кассетті, 68), Жуан, Мексес, Ріісе, Пісарро (Баптіста, 83), Де Россі, Таддеі, Перротта, Менес (Черче, 86), Тоні
Голи: Лукареллі, 9 (1:0). Перротта, 10 (1:1). Тоні, 19 (1:2). Лукареллі, 26 (2:2). Пісарро, 28 (2:3). Лукареллі, 71-з пенальті (3:3)
Попередження: Кнежевич, 24, Рівас, 57, П'єро, 86, Філіппіни, 86 - Пісарро, 10, Менес, 29, Таддеї, 79, Черче, 86
«Удінезе» - «Палермо» - 3:2 (1:0)
Удінезе. 14,500 глядачів
«Удінезе»: Ханданович, Ісла, Дзапата, Лукович, Паскуале, Саммарко, Інлер, Асамоа, Санчес (Лоді, 87), Ді Натале (Корраді, 89), Флоро Флорес (Ферронетті, 83)
«Палермо»: Сірігу, Кассані, Кьяер, Бово, Бальдзаретті, Блазі (Бертола, 62), Ліверані, Ночеріно, пастор (Сімплісіо, 46), Мікколі (Абель, 76), Кавані
Голи: Флоро Флорес, 43 (1:0). Сімплісіо, 51 (1:1). Флоро Флорес, 65 (2:1). Асамоа, 70 (3:1). Кавані, 80 (3:2)
Попередження: Лукович, 7 - Кавані, 25, Сімплісіо, 82
«Парма» - «Аталанта» - 1:0 (0:0)
Парма. 15,695 глядачів
«Парма»: Міранте, Дзаккардо, Пачі, Деллафьоре, Лукареллі, Морроне, Галлоппа (Антонеллі, 75), Бьябьяни (Лунардіні, 62), Вальяні, Ландзафаме (Божинов, 62), Креспо
«Аталанта»: консилией, Гарич, капелу, Манфредіні, Белліні (Пелузо, 72), Падоін, Де Ашентіс, Гваренте (Вальдес, 70), Доні, Тірібоккі (Габбіадіні, 79), Аморузо
Гол: Божинов, 71 (1:0)
Попередження: Морроне, 9, Вальяні, 76, Пачі, 80 - Тірібоккі, 55, Манфредіні, 64, капелу, 83
Вилучення: Доні, 72 (Аталанта)
«Лаціо» - «Барі» - 0:2 (0:0)
Рим. 15,000 глядачів
«Лаціо»: Муслера, Сивилья (Крус, 63), Стендардо, Раду, Броккі, Ледесма, Матузалем (Хітцльшпергер, 37, Маурі, 69), фірманів, Коларов, Флоккарі, Роккі
«Барі»: Жилле, Бельмонте (Стелліні, 87), А. Масіелло, Бонуччі, С. Масіелло, Альварес, Донаті, Альмірон (Гаццо, 60), Аллегретті, Кастільо, Меджіоріні (Сфорціні, 67)
Голи: Альмірон, 51 (0:1). Альварес, 64 (0:2)
Попередження: фірманів, 35, Раду, 74 - Альмірон, 35, Стелліні, 90
«Дженоа» - «Кальярі» - 5:3 (4:2)
Генуя. 25,417 глядачів
«Дженоа»: Амеліа, Папастатопулос, Моретті (Місце, 58), Бокетті, Росії, Міланетто, Сапатеро (Юріч, 62), Крішіто, Скуллі, Палладіно (Харьяна, 77), Паласіо
«Кальярі»: Маркетті, Марцоратті, Арьяудо (Бароне, 46), "Асторія", Агостіні, Дессена, Конті, Бьондіні, Косов, Ларріва (Джеда, 67), Матрі (Нене, 77)
Голи: Дессена, 16 (0:1). Сапатеро, 36-з пенальті (1:1). Паласіо, 39 (2:1). Конті, 41 (2:2). Скуллі, 42 (3:2). Россі, 45 (4:2). Матрі, 55-з пенальті (4:3). Міланетто, 59 (5:3)
Попередження: Россі, 19, Бокетті, 55, Папастатопулос, 86 - Конті, 19, Косов, 20, "Асторія", 25
«Болонья» - «Сампдорія» - 1:1 (0:0)
Болонья. 18,500 глядачів
«Болонья»: Вівіан, Раджі, Портанова, Брітош, Ланна, Буше, Мудінгайі, Гуана, Модесто (Казарін, 72), Адайлтон (Хіменес, 83), Салайета (Суччі, 78)
«Сампдорія»: Сторарі, Дзаурі, Гасталделло, Луккіні, Циглер, Семіолі (Падаліно, 76), Паломбо, Полі, Губерт (Маннінен, 46), Поцці (Кассано, 28), Пацціні
Голи: Гасталделло, 86 (0:1). Раджі, 90 (1:1)
Попередження: Паломбо, 38
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 302 | Додав: Roland | Теги: Футбол, фіорентина, Милан, катання, чемпіонат Італії з футболу, барі, лаціо, Кьево, Серія А | Рейтинг: 0.0/0