Головна » 2010 » Лютий » 8 » «Севілья» оступилася в Сарагосі
06:19
«Севілья» оступилася в Сарагосі
саргоса, севілья, чемпіонат іспаніїСуперник ЦСКА 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів «Севілья» в матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді програла «Сарагосі» - 1:2. У переможному м'ячі у ворота майбутніх суперників ЦСКА в Лізі чемпіонів взяв участь екс-армієць Іржі Ярошик.
Обом командам необхідно було перемагати в цьому матчі. У завершилася кількома хвилинами раніше грі «Мальорка» обіграла «Вальяреал» і витіснила «Севілью» із зони Ліги чемпіонів, що стала для андалусійцев в останні роки вже звичною. У «Сарагоси» ж з'явився шанс скористатися осічкою «Вальядоліда» і піти із зони вильоту. Вже в дебюті рульової «Сарагоси» здійснив вимушену заміну. На 8-й хвилині закульгала Хав'єра Аранго Паредес змінив Андер. Першим же дотиком м `яча він врятував свою команду. Після подачі кутового Альваро Негредо зумів пробити у дотик, і Андер виніс м'яч з лінії воріт.
Після цього ініціатива перейшла до господарів. Протягом двох хвилин пару гарних моментів для взяття воріт упустив Адріан Колунга. Спочатку чилієць Умберто Суазо зробив передачу з правого флангу, але в останній момент форварду «Сарагоси» в підкаті завадив пробити Кала. Потім Колунга вийшов один на один з воротарем, ефектно переграв Андреса Палопа і бив вже по порожнім воротам. М'яч буквально пролетів над поперечиною, а Колунга схопився за голову.
Тиск «Сарагоси» все ж таки мало знайти.
На 32-й хвилині прицільним ударом майже з лінії штрафного італійський захисник Маттео Контіні потужним ударом увігнав м'яч у дальній кут. Палоп не зумів виручити свою команду.
Господарі не довго раділи успіху. Вже через три хвилини Капель виконав вивірену передачу з правого флангу на дальню штангу. Воротар «Сарагоси» Хуан-Пабло Каррісо грубо помилився на виході, але удар Кала відбила поперечина. Першим на добивання встиг, на радість уболівальників «Севільї», Фредерік Кануте. Малійскій бомбардир і в цьому матчі не пішов з поля без забитого гола. До перерви забитим м'ячем відзначився ще й захисник андалусійцев Негредо. Тільки в цьому випадку пораділи вже шанувальники «Сарагоси». У боротьбі з Іржі Ярошик, встигли покинути терплять лихо «Крила» і працевлаштуватися на Піренеях, Негредо головою зрізав м'яч у власні ворота.
На початку другого тайму керманич «Севільї» Маноло Хіменес кинув у бій свіжі сили.
Один за одним на полі з'явилися Дієго Перотті, Ренато і Хесус Навас. Один із «джокерів», Перотті, міг відзначитися на 55-й хвилині. Знову невдало зіграв при розіграші "стандарту» Каріссо. Страж воріт «Сарагоси» залишив свої володіння і відбив м'яч кулаками прямо на ногу андалусійцу. Той пробив у дотик, але промахнувся.
Амет був у складі «Севільї» литовський легіонер Маріус Станкявічюс, що переїхав на Піренеї з Італії в нинішню дозаявкової кампанії. Тільки час минав, а реальних загроз воротам господарів команда Хіменеса створити так і не змогла. За десять хвилин до закінчення основного часу матчу не витримали нерви у Негредо. На чужій половині він грубо зіграв проти Контіні і отримав червону картку.
Граючи в більшості, господарі сміливіше стали йти вперед. Хороший шанс збільшити рахунок мав Андер, але на його удар головою блискуче зреагував Палоп.
Останні хвилини зустрічі буяли спалахами брутальності. На 88-й хвилині «Севілья» залишилася удев'ятьох після того, як Станкявічюс відверто зрубав в центрі поля Андера, а вже в доданий час другу жовту картку отримав Колунга. "Сарагоса" завершила матч вдесятьох, але в доброму гуморі. Команда залишила зону вильоту, як «Севілья» - зону Ліги чемпіонів.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 504 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Іспанії, саргоса, севілья | Рейтинг: 0.0/0