Головна » 2009 » Грудень » 20 » «Севілья» поступається на «Пісхуане»
01:51
«Севілья» поступається на «Пісхуане»
севілья, пасхуане«Севілья» зазнала першу домашню поразку в сезоні, поступившись з рахунком 1:2 «Хетафе». Команда з Андалусії відпустила лідерів - мадридський «Реал» і «Барселону», а неділю, коли в Ла-Коруньї свій матч 15-го туру проведе «Валенсія», «Севілья» може втратити і третє місце.
Майбутній суперник московських армійців не використав величезну кількість гольових моментів і допускав серйозні помилки в обороні - «Севільї» дуже не вистачає Луїса Фабіано і Себастьяна Скіллачі. Поразка від «Хетафе» стало лише третім у нинішній першості: раніше вона поступилася в гостях «Валенсії» і «Депортіво».
У стартовому матчі 15-го туру «Атлетик» із Більбао на своєму полі переграв «Осасуну» з рахунком 2:0 і наздогнав що займає шосте місце «Депортіво» з Ла-Коруньи. Голи у господарів забили Франсіско Йесте і Фернандо Льоренте, причому забили вони відповідно на першій та 12-й хвилинах.
Перший матч у якості суперника ЦСКА по Лізі чемпіонів «Севілья» проводила на своєму полі проти міцного середняка з «Хетафе», який посідав восьме місце з рівною кількістю перемог і поразок - по сім у 14 турах.
А очолює саму принципову команду чемпіонату знаменитий півзахисник збірної Іспанії Мічел, причому зібрав команду він в основному з вихованців рідного «Реала».
Матч був важливим для наставника андалусійцев Мануеля Хіменеса, який проводив 84-ту зустріч в Примері на чолі «Севільї», випередивши за цим показником відомого Хуанде Рамоса, з яким пов'язані всі останні успіхи клубу. Хіменес вийшов на сьоме місце в списку головних тренерів клубу.
Хіменес змінив Рамоса восени 2007 року, коли його попередник вирішив відправитися в англійський «Тоттенхем», і встиг двічі вивести «Севілью» у плей-офф Ліги чемпіонів. У 2008 році «Севілья» поступилися у серії післяматчевих пенальті «Фенербахче», який, за іронією долі, тренував тоді ще один фахівець, які попрацювали потім в ЦСКА - бразилець Зіко. Чи вийде у Хіменеса перевершити своє ж досягнення, стане відомо у березні, і багато в чому відповідь буде залежати від гри з ЦСКА.
Гра з «Хетафе» завершувала для «Севільї» 2009 рік, хоча наступний матч доведеться провести вже 3 січня - в Мадриді проти «Атлетіко». Протягом останнього тижня зі стану «Севільї» приходили оптимістичні новини щодо травмованих захисників, і двоє з них, Серхіо Санчес і Жюльєн Ескюде, змогли вийти на поле, зате Себастьян Скіллачі, хоча і одужав, залишився в запасі. Травмованих у складі «Севільї» поки вистачає: це кращий бомбардир команди Луїс Фабіано (вісім голів у чемпіонаті і дві - в Лізі чемпіонів), Адріано, Фаціо, Акоста і де Мюл.
В останніх матчах на лівому фланзі півзахисту «Севільї» аргентинець Дієго Перотті виграв боротьбу у Дієго Капель, який залишився в запасі. При цьому парою опорних півзахисників виступили івуарійці Зокора і Ромарік, а пару Кануте в нападі склав їх співвітчизник Аруна Коне.
Матч розпочався розвідкою, і перевага господарів моментально позначилося.
Ось тільки контратака «Хетафе» виникла на 12-й хвилині з нізвідки: Хайме Гавілан, отримавши пас на хід з глибини, а Роберто Сольдадо забив м'яч у сітку.
Колишній нападаючий мадридського «Реала» забив на 33-й хвилині і другий гол, який став для нього 10-м в нинішній першості. Після прострілу Хуана Альбіна Серхіо Санчес невдало виніс м'яч, дозволивши Сольдадо оформити «дубль». А адже хвилиною раніше після навісу Фернандо Наварро зобов'язаний був забивати Хесус Навас, але у ворота не потрапив. Після першого пропущеного гола господарі додали, хоча момент, по суті, був лише у Кануте, який невдало пробив після пасу Ромарік. Захист «Севільї» за відсутності Скіллачі явно не справлялася зі своїми обов'язками.
У перерві Хіменес замінив непомітного Коне на Альваро Негредо, який закликається в іспанську збірну, однак у клубі не має постійного місця в основному складі. І молодий форвард виправдав довіру. Через п'ять хвилин після відновлення гри захисники «Хетафе» начебто винесли м'яч, проте Хесус Навас повернув його у штрафну, де саме й знаходився Негредо, що став автором свого першого гола на «Рамон Санчес Пісхуане».
Через кілька хвилин голкіпер гостей Хорді Кодіна дивом зупиняє м'яч після вбивчого удару Кануте, а в наступному епізоді малійскій форвард зіткнувся із захисником «Хетафе» Маріо, розбивши тому голову.
Маріо замінили, а Кануте продовжив гру з величезною шишкою на лобі. А через 10 хвилин аргентинець Ката Діас подарував м'яч співвітчизнику Перотта, який бив, здавалося, напевно, але м'яч пройшов вище воріт. Наступний момент занапастив французький захисник Конко ... Нарешті, на 76-й хвилині Негредо з вигідного положення завдав несильний удар, і Кодіна м'яч забрав. Хіменес випускає на поле останні сили - Дієго Капель і Ренато.
На 89-й хвилині не влучив Кануте - після передачі Навас. Арбітру довелося додати шість хвилин, тому що довго надавали допомогу Кануте і Маріо. І «Севілья» повинна була пропустити ще, якщо б не Палоп: Педро Леон змістився з лівого флангу, обігравши опікуна, але голкіпер андалусійцев забійний парирував його удар.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 492 | Додав: Roland | Теги: пасхуане, севілья | Рейтинг: 0.0/0