Головна » 2010 » Лютий » 1 » «Севілья» продовжує гонитву за «мишами»
12:43
«Севілья» продовжує гонитву за «мишами»
сивілья, валенсіяСуперник ЦСКА по 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів «Севілья» виграла у «Валенсії», перемістившись на четверте місце. Три очки господарям принесли два точних удари Альваро Негредо. Колишній форвард «Рубіна» Алехандро Домінгес лише в самому кінці гри вийшов на заміну.
Дуже важливий матч мав відбутися в останній день січня «Севільї», яка не залишає надій піднятися у призову трійку приклади. Зробити це суперникові ЦСКА по Лізі чемпіонів зараз важко, оскільки від «Валенсії», що йде третім, її відділяють дві перемоги. Крім того, перед підопічними Маноло Хіменеса в турнірній таблиці знаходиться ще і «Мальорка» з «Депортиво» - ще одні претенденти на третє-четверте місця. Примітно, що минає місяць запам'ятався для андалусійцев як кубковій перемогою над «Барселоною», так і всього лише однією перемогою в чемпіонаті при трьох поразках від «Атлетіко», «Расинга» і тієї ж «Барси». Тому січень потрібно було завершити андалусійцам перемогою.
У порівнянні з грою проти «Депортіво» Хіменес випустив на поле ряд футболістів, яких він беріг в кубковій зустрічі.
Проти «Депора» з перших хвилин не грали Ескюде, Кануте, Станкявічюс, Ренато, Негредо, які тепер вийшли проти «летючих мишей». Не було навіть у запасі захисника Драгутіновіча, що отримав пошкодження. Що стосується «Валенсії», то пропускали важливу зустріч ключові гравці захисники Матьє і Мадуро, а також півзахисник Хоакін. Цікаво, що січнева статистика «мишей» у порівнянні з суперником більш позитивна: три перемоги і одна нічия в чемпіонаті, зате команда вибула з Кубка від того ж «Депортіво».
Залишився в запасі з перших хвилин у підопічних Уная Емері колишній нападник «Рубіна» Алехандро Домінгес.
Настрій ж андалусійцев на перемогу відчувався з самого початку гри.
Вже на другій хвилині після навісу Адріано Кануте приблизно з лінії штрафного пробив неточно. А через чотири хвилини Давид Наварро вдарив малійцями по нозі, але арбітр не призначив пенальті. Нападника при цьому мало не замінили. Гра виглядала хоч двосічна і на високих швидкостях, але грубуватою, рясніла, що називається, жовтими картками. Зокрема, викрутаси у гру «Севільї» Станкявічюс місцями не встигав за суперником, отримавши за сукупністю жовту картку. На тлі цього господарі зуміли використати «стандарт». Після подачі Перотті Ескюде скинув м'яч у штрафному Негредо, і набрав непогану форму форвард не промахнувся.
Другий тайм також вийшов нервовим і грубуватим за змістом, а от творчого в грі з боку обох команд було, спочатку, не так багато.
Довгий час гостям, у складі яких в результаті подвійної заміни вийшли Жигич з Банега, мало що вдавалося зробити. Перший по-справжньому гольовий момент, коли після пасу Жигич Вілья потрапив у штангу, трапився у гостей на 73-й хвилині. Але було це вже за рахунку 2:0 на користь «Севільї». Після помилки в передачі Альбельда господарі вийшли «три в два», Навас віддав м'яч наліво Негредо, який підсік м'яч над Сесаром в дальню «дев'ятку». Ложкою дьогтю стала травма, отримана форвардом, який залишив поле, а замість нього вийшов Ромарік.
Грубість «Валенсії», очевидно, від безвиході, змусила Фернандо Наварро вступити в бійку після порушення на ньому Давида Сільви.
Така манера гри, мабуть, підбадьорила «мишей», які з новими силами пішли на ворота Палопа.
Той двічі вибігав на перехоплення, чому не скористався Жигич, надсилав неточно м'яч з гострого кута. А потім досвідчений воротар виручив після удару в упор з 5-6 метрів. «Севільї» залишалося триматися і ловити суперника на контратаках. Вийшов на поле і «Чорі» Домінгес, проте зробив він це, коли грати залишалося зовсім нічого. А лікарям господарів довелося відводити за крайку поля Дідьє Зокора, у якого, мабуть, звело м'яз. Івуарієць на поле, щоправда, повернувся.
«Валенсія» ж не здавалася, зумівши відіграти гол. Після кутового Палоп відбив потужний удар головою Давида Наварро, а Жигич переправив м'яч головою після «свічки» Бруно. «Севільї», не дивлячись на збільшену грубість наприкінці матчу і напруга біля своїх воріт, вдалося зберегти важливу перемогу, що дозволила їм при ураженнях «Мальорки» і «Депортіво» переміститися на четверте місце, відстаючи від «кажанів» на три очки.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 438 | Додав: Roland | Теги: сивілья, валенсія | Рейтинг: 0.0/0