Головна » 2010 » Січень » 10 » «Севілья» в кризі
01:25
«Севілья» в кризі
«Севілья» програла третій поспіль матч в чемпіонаті Іспанії і продовжує падіння в таблиці. У суботу суперник ЦСКА по 1 / 16 Ліги чемпіонів на своєму полі програв середняка іспанського чемпіонату «Расинг» - 1:2.
У суботу в іспанському чемпіонаті було зіграно три матчі, але нас цікавить лише один. Той, у якому «Севілья», суперник ЦСКА по плей-офф Ліги чемпіонів. У суботу в національному чемпіонаті вона грала вдома з «Расінгом».
Перед грою головний тренер «Севільї» Маноло Хіменес благав футболістів забути про все і грати також, як вони робили це у вівторок, коли в Кубку Іспанії обіграли на «Камп Ноу» «Барселону» (2:1). До цього, севільський футболісти вилетіли з першої четвірки, програвши три домашні зустрічі підряд, а потім, в минулий уїк-енд, поступившись «Атлетіко».
«З« Расінгом »нам потрібна перемога. Обов'язково, - голосив Хіменес. - Так, це одна з найбільш дисциплінованих команд чемпіонату. Там зібрані досвідчені футболісти, які молоді, але в той же час, давно один з одним грають. Але мої хлопці такі відважні! Всупереч очікуванням, вони обіграли «Барсу». У той же час ми знаємо, що якщо ми не на 100% сконцентровані, то можемо програти будь-якому ».
Мабуть сконцентруватися «Севільї» в суботу так і не вдалося.
У команди повний лазарет. Через травми не можуть грати Луїс Фабіано, Скіллачі, Акоста і Фазіо. Далекі від оптимальної форми Лоло і Серхіо Навас. До того ж Кануте і Зокора вирушили до своїх національних команд на Кубок Африки. Це вже об'єктивні причини, через які команда навіть вдома не змогла впоратися зі скромним «Расінгом».
Початок матчу залишився за господарями, які, мабуть поки були сили і увагу, зажали суперника на його половині. «Расінг» слухняно оборонявся, очікуючи момент, щоб вколоти контратакою. Чекати довелося відносно недовго. На 26-й хвилині блиснув Каналес, нападаючий, за яким пильно стежать усі європейські гранди. У середині першого тайму він показав, чому. 18-річний футболіст спокійно і витончено підрізав м'яч над вийшовши далеко Палопа. Воротар сам, як здалося, із задоволенням спостерігав, як м'яч летить у сітку.
«Севілья» хотіла відразу відігратися, але знову прогавила контратаку і мало не пропустила тут же. На цей раз Палоп команду врятував, після небезпечного удару Ласена.
Тим не менше, незабаром «Расинг» подвоїв перевагу і знову відзначився вундеркінд Каналес.
Ксіско віддав передачу, Каналес обіграв воротаря і забив м'яч у ворота. На перерву гості могли піти ведучи з розгромним рахунком, але м'яч не хотів влітати у ворота після хитрого удару Ксіско.
У другому таймі «Расинг» зосередився на обороні. «Севілья» один м'яч відіграти змогла, завдяки зусиллям Ромарік, але на нічию господарі не награли. «Расінг» виграв четверту з останніх п'яти ігор і піднявся в таблиці на 12-е місце. Суперник ЦСКА в таблиці все нижче. Після третьої поспіль поразки в чемпіонаті вони на п'ятому місці, але вже в неділю «Севілью» можуть обігнати «Хетафе» і «Депортіво» у яких на гру менше.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 461 | Додав: Roland | Теги: сивілья | Рейтинг: 0.0/0