Головна » 2010 » Січень » 24 » «Севілья» зобов'язана Негредо
11:25
«Севілья» зобов'язана Негредо
сівілья, альмерія, негредоСуперник ЦСКА по 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів «Севілья» домоглася перемоги над «Альмерія» в 19-му турі чемпіонату Іспанії, забивши єдиний гол на десятій хвилині матчу. «Барселона» в гостях розгромила «Вальядолід» (3:0).
У суботу в іспанському чемпіонаті стартував 19-й тур трьома матчами. Суперник ЦСКА з Ліги чемпіонів «Севілья» приймала у себе «Альмерія», і вперше за два місяці змогла домогтися перемоги у рідних стінах.
«Проти« Севільї »завжди важко грати. Ми всі повинні зрозуміти, що наш суперник сильний тільки на папері, в таблиці, а ми можемо скласти йому конкуренцію », - говорив перед матчем наставник« Альмерії Хуан Мануель Лильо. Йому разом з командою належало пройти перевірку у цьому Андалузії протистоянні.
Великою кількістю голів команди не порадували, вболівальники, що зібралися на багатотисячному стадіоні, побачили лише один забитий м'яч, а сталося це на десятій хвилині зустрічі.
Поле, на якому грали команди, була далекою від ідеалу, після зливи на газоні утворилися калюжі. Для Росії подібний стан поля справа звична, а в цей день боротися з ним доводилося гравцям «Севільї» і «Альмерії».
Неприємності для гостей почалися, коли Перотті кілька разів обіграв опікуна на лівому кутку поля, потім прострілив низом, але це вийшло не небезпечно, а наступ на ворота червоно-синьо-білих продовжилося. І ось, на десятій хвилині зустрічі Сісмая з лівого кута штрафної виконав пас назад на свого голкіпера, м'яч ж зрадницьки застряг в прихованій травою калюжі. Ренато опинився в потрібному місці, в потрібний час, м'яко відпасував «круглого» повз воротаря, а Негредо відправив його в сітку з п'яти метрів.
Ось так і вирішилася доля «Альмерії» на самому початку матчу, мабуть, на грі підопічних Маноло Хіменеса позитивно позначилася перемога «Севільї» в Кубку Іспанії кількома днями раніше.
Незважаючи на всі зусилля, ні зрівняти рахунок, ні тим більше, виграти в час, що залишився «Альмерії» не вдалося, це Андалузії бій вона програла.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 590 | Додав: Roland | Теги: альмерія, Негредо, сівілья | Рейтинг: 0.0/0