Головна » 2012 » Вересень » 29 » Шахтар 2:1 Дніпро. Вулкан емоцій
09:37
Шахтар 2:1 Дніпро. Вулкан емоцій
Шахтар, Дніпро, Чемпіонат УкраїниНапевно, найкращою характеристикою матчу "Шахтаря" і "Дніпра" стане резонанс, який він викличе. Що хорошого в поєдинках, бажання обговорювати які відпадає відразу після фінального свистка? А тут - емоції через край з першої і до останньої хвилини!
І "Шахтар", і "Дніпро" знаходяться приблизно в однакових умовах, чергуючи матчі чемпіонату з єврокубковими поєдинками. Хіба що "Ювентус", з яким у вівторок грати гірникам, не йде ні в яке порівняння з наступним суперником "Дніпра" - шведським АІКом. Але, виходячи з побаченого в п'ятницю ввечері на "Донбас Арені", приходиш до висновку, що навряд чи хтось тримав у розумі наступні поєдинки. Бились - що треба, сил не економили.
"Дніпро" відкрив рахунок на початку зустрічі, скориставшись своїм шансом при розіграші стандарту. "Шахтар", який і до цього встиг створити пару відмінних моментів, не знітився і продовжив гнути свою лінію. І тут стався перший резонансний епізод, який покадрово будуть розглядати телевізійники і вболівальники, з'ясовуючи, чи був Мхітарян в офсайді в момент пасу Луїса Адріано чи ні. Відповідальна за прийняття рішення Наталя Рачинська зробила свій вибір на користь атакуючої сторони, а Генріх Мхітарян, втікши до воріт Лаштувці, зрівняв рахунок - 1:1.
"Дніпро" міг вдруге повести в рахунку, але Матеус, обігравши того ж Мхітаряна в центрі поля і не дозволивши наздогнати себе Рацу, виявився не настільки удачливий в завершальній стадії свого рейду - м'яч після його удару пройшов поряд зі штангою воріт П'ятова. Про моментах Луїса Адріано давайте не будемо ...
Другий тайм почався з пенальті у ворота "Дніпра". Як виявилося, першого в цьому матчі. І безперечного - Чеберячко явно сфолив, прийнявши на стегно Фернандіньо. Однак бразилець своїм шансом не скористався, пославши м'яч у поперечину. "Шахтар" знову пішов вперед, практично не дозволяючи суперникові налагодити контргру. Але кількість гольових моментів - це одне, а рахунок на табло не змінювався.
І навіть другий пенальті не порушив цього усталеного рівноваги. До речі, з приводу правомірності його призначення боку до згоди так і не дійшли. Хуанде Рамос впевнений, що у арбітра не було підстав призначати пенальті, Мірча Луческу вважає, що обидва пенальті безперечні. Залишається вислухати Колліну: чи був пенальті, і чи потрібно було арбітру карати Чеберячко другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.
У будь-якому випадку, і Луїс Адріано, пробиваючи з точки, влучив у штангу, а "Шахтар" майже до фінального свистка мав чисельну перевагу. І реалізував його на 79-й хвилині, коли після розіграшу кутового зльоту пробив Даріо Срна - 2:1.
Втрачати "Дніпру" було вже нічого, і команди подарували ще десять хвилин безкомпромісного й вельми емоційного футболу, в якому знайшлося місце навіть невеликий сутичці біля кромки поля. Підсумок - перемога "Шахтаря" в матчі, хід якого і окремі моменти ще довго обговорюватимуть.

Чемпіонат України, 10-й тур

"Шахтар" - "Дніпро" - 2:1 (1:1)
Голи: Ротань, 9 (0:1); Мхітарян, 19 (1:1); Срна, 79 (2:1)
"Шахтар": Пятов; Срна; Кучер; Ракицький, Рац; Степаненко (до 89); Мхітарян; Ілсіньо (Тейшейра, 54); Фернандіньо, Вілліан (Едуардо, 81); Адріано (Девіч, 73)
"Дніпро": Лаштувка; Стрініч; Чеберячко (до 60); Мазух; Мандзюк; Зозуля; Джуліано; Ротань; Матеус (Одібе, 64); Коноплянка (Канкава, 73), Селезньов (Федецький, 62)
Попередження: Мхітарян, 14; Срна, 14; Степаненко, 38, 89; Фернандіньо, 52 - Чеберячко, 46, 60; Канкава, 78; Ротань, 86; Лаштувка, 89; Зозуля, 90
Вилучення: Степаненко, 89 (друге попередження) - Чеберячко, 60 (друге попередження)
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 543 | Додав: Roland | Теги: чемпіонат україни, Дніпро, Шахтар | Рейтинг: 0.0/0