Головна » 2010 » Січень » 19 » "Шахтар" починає 2010 рік з перемоги
05:58
"Шахтар" починає 2010 рік з перемоги
ШахтарГірники, які вранці в понеділок вирушили на тренувальний збір до Туреччини, вже ввечері провели перший контрольний поєдинок. Як повідомляє офіційний сайт ФК "Шахтар", суперником підопічних Мірчі Луческу став турецький клуб "Касімпасаспор".
До перерви суперники обмінялися забитими м'ячами: на точний удар Гунеша гості відповіли голом Жадсона. Крапку ж у цьому поєдинку поставив Олексій Полянський, що приніс перемогу "Шахтарю" незадовго до фінального свистка - 2:1.
Відзначимо, що в складі гірників дебютували новачки команди - бразильці Дуглас Коста і Алекс Тейшейра.
"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Касімпасаспор" (Стамбул, Туреччина) - 2:1 (1:1)
Голи: Гунеш, 36 (0:1), Жадсон, 45 (1:1), Полянський, 88 (2:1).
"Шахтар" (1-й тайм): Пятов, Хюбшман, Шевчук, Чижов, Ракицький, Жадсон, Гай, Коста, Вілліан, Фомін, Віценець.
"Шахтар" (2-й тайм): Худжамов, Леонардо, Левандовськи, Дуляй, Іщенко, Полянський, Шевчук, Гладкий, Агахова, Кравченко, Тейшейра.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 400 | Додав: Roland | Теги: Шахтар | Рейтинг: 0.0/0