Головна » 2011 » Квітень » 7 » Шахтар розгромлений в Барселоні
10:56
Шахтар розгромлений в Барселоні
Барселона, Шахтар, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуДонецький "Шахтар" завершує виступи в Лізі чемпіонів. У першому чвертьфінальному поєдинку підопічні Мірчи Луческу поступилися на "Камп Ноу" каталонській "Барселоні" - 1:5. Матч-відповідь відбудеться через тиждень на "Донбас Арені", однак не важко припустити, що таку фору гірникам не відіграти.
Незважаючи на розгромну поразку, "Шахтар" виглядав гідно. Якщо б у "гірників" була краща реалізація гольових моментів, то, напевно, ми б зараз підраховували шанси у матчі-відповіді.
Каталонці повели в рахунку вже на другій хвилині після того, як Срна невдало вибив м'яч на Андреса Іньєсту і той реалізував вихід один на один. Після цього центр оборони "Барселони" зробив кілька ляпів і в наступні десять хвилин у "Шахтаря" було чотири гольових шансу, проте Луїс Адріано не використовував виходи один на один з Вальдесом. Несподіваним виявився другий м'яч. Далекий і затяжний навіс в штрафну, Ракицький затримався, а Пятов не ризикнув атакувати Дані Алвеса, який відправив м'яч уже в порожні ворота.
На початку другого тайму Херард Піке забив третій м'яч після чергової помилки, цього разу після розіграшу кутового. Ракицький подарував надію на 59-й хвилині, коли після штрафного підправив м'яч у кут воріт, однак відповідь "Барселони" був миттєвий. Відразу ж після того, як розвели м'яч з центру поля, Мессі вивів Кейта одного на ворота і удар того припав точно в "дев'ятку" - 4:1. У кінці гри "Шахтар" втратив можливість скоротити рахунок і зберегти хоча б мінімальні шанси на матч у відповідь Україна, але Луіс Адріано влучив у штангу, а всю інтригу на 86-й хвилині забив Хаві, який зробив рахунок 5:1.
Ліга Чемпіонів. 1 / 4 фіналу, перший матч

"Барселона" - "Шахтар" 5:1 (2:0)
Голи: Іньєста, 2 (1:0); Даніел Алвес, 33 (2:0); Піке, 53 (3:0); Ракицький, 59 (3:1); Кейта С., 60 (4:1); Хаві, 86 (5:1)
"Барселона": Вальдес; Даніел Алвес; Піке; Бускетс; Маскерано; Кейта С.; Іньєста (Афеллай, 90); Адріано Коррея (Максвелл, 77); Хаві; Мессі; Вілья (Педро, 70)
"Шахтар": Пятов; Срна; Іщенко; Ракицький, Рац, Мхітарян; Хюбшман (Едуардо, 83); Коста; Жадсон (Фернандіньо, 70); Вілліан (Тейшейра, 75); Адріано
Попередження: Іньєста, 59 - Рац, 51; Ракицький, 66; Фернандіньо, 77
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 370 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Футбол, Ліга чемпіонів, футбольные новости, Новости, футбольні новини, Шахтар, новини, футбола | Рейтинг: 3.0/2