Головна » 2011 » Вересень » 14 » Шахтар розпочинає з поразки
10:39
Шахтар розпочинає з поразки
Шахтар, Порту, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуУ стартовому матчі групового турніру Ліги чемпіонів "Шахтар" поступився в гостях "Порту" - 1:2.
Спочатку все було не так погано. В якійсь мірі можна сказати, що на боці "Шахтаря" було везіння. Господарі, не показуючи в перші хвилини нічого надприродного і не нагнітаючи обстановку біля штрафної гірників, до десятій хвилині могли відзначитися двічі. Спочатку після рикошету м'яч по дузі опустився в дальній кут воріт Рибки, але, вдарившись об хрестовину, покинув межі поля. А на десятій хвилині у ворота гостей був призначений пенальті. Однак Халк, хоч і перехитрив Рибку, влучив у штангу. Парад "оранжево-чорного" везіння продовжився і біля протилежних воріт. На 12-й хвилині гірники провели швидку контратаку, після якої і був відкритий рахунок. Вілліан, отримавши м'яч на лівому фланзі, змістився трохи в центр і пробив з лінії штрафної. Здавалося б, удар не вийшов, однак і з цим завданням Елтон впоратися не зумів, а на добиванні першим опинився Луіс Адріано.
Довго господарі не сумували - не дали вболівальники, додавши "потужності" своєї підтримки. І відмінно "давили" на суперника та арбітра, зустрічаючи незадоволеним гулом і свистом кожне рішення Бриха не на користь "Порту". Відігралися португальці зі стандарту. Чигринський сфолив на досить далекій відстані від штрафного, проте Халка така дистанція аніскільки не збентежила - м'яч після його потужного удару влетів у верхній кут воріт Рибки.
1:1 - при тому характері гри, який спостерігався на поле, - результат нормальний. Але рівність на поле зберігалося недовго. На 40-й хвилині Ракицький сфолив в центрі поля на Моутіньо, і німецький арбітр відразу пред'явив центральному захиснику "Шахтаря" червону картку. Луческу в терміновому порядку довелося вносити корективи - замість Едуардо на поле вийшов Кучер. На щастя, на тому емоційному пориві, який був помітний у діях господарів залишився до перерви час, втілити чисельної переваги в ще один забитий м'яч їм не вдалося.
Інша справа, що вийшли вперед підопічні Вітора Перейри вже в дебюті другого тайму. Господарі відразу перевели гру до штрафного суперника, а на 51-й хвилині провели блискучу комбінацію, в результаті якої Клеберу залишалося лише відправити м'яч у порожні ворота - 2:1. Не сказати, що гра після цього заспокоїлася, але "Порту" став грати по результату: максимально довго контролювати м'яч, намагаючись в одній атаці не раз переміщати вектор атаки з одного флангу на інший.
Втім, шанс відігратися і покарати суперника у "Шахтаря" все ж був. На 79-й хвилині гірники провели контратаку три в два, але захисник "Порту", падаючи, все ж завадив Луїса Адріано втекти на "побачення" з Елтоном. Через хвилину все для "Шахтаря" закінчилося - другу жовту картку отримав Чигринський (цікаво, як Луческу буде виходити із ситуації вже в наступному матчі Ліги чемпіонів). Два вилучення у складі однієї команди - далеко не часте явище у футболі. А щоб арбітр покарав двох центральних захисників - таке і зовсім важко пригадати.
Довести матч до перемоги для "Порту" було вже справою техніки.

Ліга Чемпіонів, група G

"Порту" - "Шахтар" 2:1 (1:1)
Голи: Адріано, 12 (0:1); Халк, 28 (1:1); Клебер, 51 (2:1)
"Порту": Елтон; Майкон; Отаменді; Фусіле; Дефур; Моутінью; Перейра А.; Фернандо (Беллуччі, 61); Халк (Варела, 77); Родрігес Дж.; Клебер (Кампуш, 69)
"Шахтар": Рибка; Срна, Чигринський (до 80); Ракицький (до 40), Рац; Мхітарян; Фернандіньо; Жадсон (Тейшейра, 64), Вілліан (Хюбшман, 82); Едуардо (Кучер, 41); Адріано
Попередження: Перейра А., 34 - Адріано, 27, Чигринський, 32, 80; Срна, 34
Вилучення: - Ракицький, 40, Чигринський, 80 (друге попередження)
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 467 | Додав: Roland | Теги: Порту, новини, Шахтар, футбольні новини, Новости, футбольные новости, Ліга чемпіонів, Футбол, Новости футбола, новини футболу | Рейтинг: 0.0/0