Головна » 2009 » Листопад » 29 » Шахтар - Таврія - 3:0
09:58
Шахтар - Таврія - 3:0
Шахтар, таврія, футбол, спортЛуїс відкрив рахунок, він його і закрив + ВІДЕО
Приїзд сімферопольської «Таврії», чий тренер Сергій Пучков перед даними матчем вніс свою команду в число лідерів українського футболу (погодьтеся, гучну заяву, яка має потребу в постійному підтвердженні), великого ажіотажу в столиці Донбасу не викликав. Так що реабілітація «Шахтаря» після київського фіаско в минулому турі проходила за далеко не повних трибунах «Донбас Арени» (30 078 чоловік - офіційна чисельність).
У першому таймі команди намагалися демонструвати свій футбол. Донеччани хитро комбінували за рахунок технічної підкованості своїх численних бразильців, сімферопольці навіть у виїзному поєдинку проти учасника Ліги Європи від своєї звичної схеми не відійшли. Точніше буде сказати, численні помилки ліпшого в стартовий склад Зборівського змусили Сергія Пучкова випустити на поле Ідахора, після чого все стало на свої місця.
На перших хвилинах побудову «Таврія» нагадувало дзигу - три захисника в лінію і три атакуючих, причому двоє розташовувалися на самих брівках, а в середині всі інші гравці. «Шахтар» промацав слабкі місця суперника і відкрив рахунок на 10-й хвилині. Гольова атака почалася з розсікають пасу Раца метрів на п'ятдесят, після якого Луїс Адріано вискочив один на один і класним ударом у кут виграв дуель. Сергій Пучков після цього щось довго вимовляв асистента арбітра, який не зафіксував офсайд у атакуючого.
Минуло ще шість хвилин, і Вілліан ударом з лінії штрафного перевірив на міцність штангу воріт супротивника, а от Жадсон в продовженні все тієї ж атаки з гострого кута пробив повз ціль.
Ці локальні невдачі на настрої «гірників» не вплинули. Срібний призер минулого сезону продовжував демонструвати раціональну гру і продовжував розкривати оборону першого українського чемпіона, немов досвідчений хірург. Наприклад, на 31-й хвилині тільки Деонас ліквідував черговий вихід один на один Луїса Адріано, причому воротар це зробив у 30-ти метрах від своїх воріт, надійно зігравши головою. Минуло всього три десятки секунд, і після комбінації з глузуванням (щоб перерахувати передачі пальців двох рук не вистачить) Вілліан знову запустив м'яч повз ворота.
За весь перший тайм «Таврія», яка прагнула грати не тільки на руйнування (ризиковано, але благородно), створила один без всяких натяжок і допусків гольовий момент. Після довгої низова передачі Луценко на 36-й хвилині Гігіадзе увірвався в коридор в центральній зоні, але пробив нехитро - Пятов зіграв бездоганно.
Інтрига могла бути остаточно похована на 50-й хвилині, коли Деонас не зовсім чітко парирував удар Полянського, а Луїс Адріано вклав у свій удар всю силу, але м'яч пішов поверх перекладини. На цей укол гості відповіли три хвилини потому, але Ідахор також не вдалося поєднати силу і точність удару. За хвилину вже П'ятов був змушений вступити в гру із серйозного приводу - після удару удар. А вже як в створ воріт після розіграшу кутового з півтора десятків метрів не потрапив Галюза, а потім Ідахор пробив у штангу ...
Нові віяння в грі викликали вкрай негативну реакцію трибун. «Таврія» змусила «Шахтар» оборонятися, що було «нагороджено» свистом. Гра на деякий час заспокоїлася, і Мірча Луческу вирішив її трохи освіжити заміною Жадсона на багатьма призабутого Фоміна. Дана рокіровка, немов ставка на червоне, зіграла всього кілька хвилин по тому. Фомін прострілив, а Ілсіньо з п'яти метрів не схибив - 2:0.
На цьому футбол з змагальної складової і закінчився. Звичайно, трибуни чекали класичної та традиційної для цієї спортивної споруди великої перемоги «чорно-помаранчевих». Підсобити міг Джуричич, який на 77-й хвилині ледь не зрізав м'яч у свої ворота. Скільки мотузочки НЕ витися ... На 85-й хвилині «Шахтар» поставив фінальну крапку після трикутника за участю Фернандіньо, Вілліана і Луїса Адріано, який забив грудьми після флангового навісу. «Шахтар» атакував до самого фінального свистка, четвертий м'яч міг забити Фомін ...
«Шахтар» обіграв «Таврію» в четвертий раз за п'ять останніх побачень, причому в четвертий раз з «сухим» рахунком на своєму полі за чотири останні сезони. Ось така влучність, а ще кажуть, що бомба ніколи не потрапляє в одну й ту саму вирву.
Сергій СЕМЕНОВ

Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 640 | Додав: Roland | Теги: Футбол, спорт, Шахтар, таврія | Рейтинг: 0.0/0