Головна » 2011 » Травень » 26 » Шахтар - володар Кубка України
09:41
Шахтар - володар Кубка України
Шахтар, Динамо Київ, Кубок України, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуДонецький "Шахтар", перегравши у фіналі київське "Динамо" (2:0), поставив переможну крапку в блискучому сезоні 2010-11.
До перерви суперники досить багато часу присвятили тактичній боротьбі. "Шахтар" традиційно намагався вимотати опонента, щоб у другому таймі вже диктувати свої умови. У результаті, в перші 45 хвилин можна згадати обмін "колкостями". Спочатку Шевченко здорово звільнився від опіки у штрафному гірників і головою переправляв м'яч у кут - П'ятов врятував "Шахтар". А незадовго до свистка на перерву дали потужно вистрілити Вілліану - Шовковський перевів м'яч через поперечину.
У другому таймі перевага "Шахтаря" вже не викликало сумнівів - "Динамо" часто помилявся при передачах і змушене було більшу частину часу проводити в обороні. А гол став справою часу. На 64-й хвилині Срна прострілив з правого флангу, Луїс Адріано продавив Хачеріді, відкинувши м'яч під удар Едуардо, який поклав м'яч у дальній кут.
Шанс відігратися з'явився у киян після того, як той же Едуардо на рівному місці отримав другу жовту картку: бразильський хорват пробив по воротах Шовковського після свистка - все справедливо. І, треба визнати, момент у "Динамо" був, коли м'яч після удару Мілевського влучив у штангу. Але вже через пару хвилин "Шахтарю" вдалося провести стрімку атаку, яку завершив точним ударом Луїс Адріано - 2:0.
Кубок України. Фінал

"Динамо" - "Шахтар" - 0:2 (0:0)

Голи: Едуардо, 64 (0:1); Адріано, 87 (0:2)
"Динамо": Шовковський; Данило Сілва (Бетао, 58 до 85); Хачеріді; Попов; Вукоєвич; Юссуф; Єременко (Алієв, 69), Гусєв О., Ярмоленко; Шевченка; Мілевський
"Шахтар": Пятов; Срна; Кучер; Ракицький; Шевчук В.; Хюбшман; Фернандіньо; Жадсон (Мхітарян, 80); Вілліан (Тейшейра, 77); Едуардо (до 76); Адріано (Коста, 95)
Попередження: Бетао, 72, 85; Попов, 82, Мілевський, 89; Юссуф, 93 - Едуардо, 70, 76; Фернандіньо, 91
Вилучення: Бетао, 85 (друге попередження) - Едуардо, 76 (друге попередження)
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 358 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Новости футбола, Футбол, кубок україни, футбольные новости, Новости, футбольні новини, Шахтар, новини, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0