Головна » 2010 » Серпень » 20 » Щастя було так поряд ...
06:17
Щастя було так поряд ...
новини, новости, новини футболу, новости, футбола, футбольні новини, футбольные новости, Денис Голайдо, Лакі Ідахор, Міхаель Баллак, Таврія, Байєр"Таврія" за всіма статтями програла матч у Леверкузені. Цього боялися, і це відбулося. Тим часом, все могло скластися так, що "Таврія" відвезла б з Німеччини навіть нічию.
Початок вийшло вбивчим для кримчан. Перший кутовий - на 22-й секунді. перший гол - після розіграшу цього кутового. Потім хвилин 25-30 "Таврії" на полі просто не було. І "Байєр" міг робити свої 3:0 ще в першому таймі. Але команда Юппа Хайнкеса не форсував події. В результаті, "Таврія" змогла схаменутися і навіть мала шанс забити гол - з-за нерозторопності захисників Любеновіч опинився один у штрафному, але пробити не зміг.
На другий тайм вийшов оправився від травми Баллак. Кардинально це не змінило малюнок матчу. Але якийсь час опісля німці взялися за справу серйозно - й обороні "Таврії" довелося туго. Кримчани трималися з останніх сил, Постранський відбив удар Баллака в упор, Кісслінг не влучив у ворота з п'яти метрів. А потім ... Потім "Таврія" знайшла внутрішні резерви і пішла вперед. Кращим у її складі в ці хвилини був вийшов на заміну Голайдо. Були моменти, які не використовував Ковпак і Ідахор (двічі). Втім, було видно, що і рахунок 1:0 "Таврію" цілком влаштовує.
Але в кінцівці "Байєру", нарешті, пощастило. Спочатку нещасливий для нас Кадлец реалізував кутовий. А потім з пенальті, який суддя призначив не без коливань, відзначився Баллак. У результаті, матч-відповідь перетворюється на фікцію ...
2010-11. Ліга Європи. Кваліфікація. Четвертий відбірний раунд.
"Байєр" - "Таврія" 3:0 (1:0)
Голи: Кадлец, 1 (1:0); Кадлец, 83 (2:0); Баллак, 91 (пенальті) (3:0)
"Байєр": Відаль; Сем (Барнета, 46); Кісслінг; Ренато Аугусто; Хельмес (Дердійок, 66); Бендер (Баллак, 46); Фрідріх; Райнартц; Швааб; Кадлец; Адлер
"Таврія": Постранський; Гуменюк О.; Леандро; Монахов; Маркович; Матяж (Луценко, 71); Галюза; Любенович; Шиндер (Голайдо, 46); Ковпак; Ідахор (Гігіадзе, 82)
Попередження: - Леандро, 65; Голайдо, 75
За матеріалами: Террикон
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 399 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Лакі Ідахор, футбольные новости, Новости, Міхаель Баллак, футбольні новини, новини, Денис Голайдо, футбола | Рейтинг: 0.0/0