Головна » 2010 » Січень » 24 » Ще один цвях для "Ювентуса" Феррари
11:41
Ще один цвях для "Ювентуса" Феррари
Йон-Арне Ріісе, Дель П'єро, Рома, Ювентус, Парма, Катанія, Чемпіонат ІталіїБуває ж так. Влітку Чіро Феррара замінив Клаудіо Раньєрі на тренерському містку "Ювентуса" і ось чергова поразка "Старої сеньйори" від команди під керівництвом Раньєрі може стати останнім для футбольного "Роккі". Програш 1:2 у поєдинку з одним з головних конкурентів у боротьбі за зону Ліги чемпіонів повинна, нарешті, покласти край ері Чіро Феррари в Турині.
Гра не виправдала надій тих, хто чекав від "Ювентуса" та "Роми" чогось екстраординарного. Туринці в глибокій кризі, а команди Раньєрі завжди відрізнялися прагматизмом. Напевно, для гостей і нічия була б прийнятним результатом. До того ж, вже на третій хвилині не міг продовжувати матч Лука Тоні, дернувшій м'яз. У першому таймі активнішими були господарі, але Дель П'єро, Амаурі і Маркізіо не вдалося відзначитися. Зате на початку другого нарешті спромігся відзначитися Алессандро Дель П'єро - вперше в сезоні! Сандро чудовим ударом зльоту послав м'яч у нижній кут. Втім, гості не форсуючи події, змогли відігратися в середині тайму. Гроссо притримав у штрафному Таддеі і капітан "Роми" Франческо Тотті, який замінив саме Тоні, бездоганно виконав пенальті.
Але героєм зустрічі судилося стати захисника "Роми" Йону Арне Ріісе. Спочатку на 83-й хвилині він втік в контратаку і Буффон нічого не залишалося, як завалити норвежця. Фол останньої надії і Феррара змінює Дель П'єро на запасного воротаря Маннінгер. Ось таким невеселим вийшло повернення Джіджі на поле після місячного лікування травми. А коли тренер "Юве" навіщо щось поміняв Амаурі, туринці ще й отримали м'яч у свої ворота. Вже на третій компенсованій хвилині Давид Пісарро відмінним пасом знайшов у штрафному Ріісе, який ударом головою на протихід піймав Маннінгер.
Непоганий початок матчу для господарів завершилося тотальної невдачею і черговою поразкою в чемпіонаті Італії. Завдяки цьому успіху "Рома" з 38 очками в активі зміцнила своє третє місце, а "Ювентус" з 33-ю залишився на п'ятому, але вже після недільних поєдинків може опуститися на сьоме.
Чемпіонат Італії. Серія А, 21-й тур
"Ювентус" - "Рома" - 1:2
Голи: Дель П'єро, 51 - Тотті, 68-пен., Ріісе, 90 +3.
"Ювентус": Буффон, Григера (Кандрева, 76), К'єлліні, Легроттальє, Гроссо, Сіссоко, Маркізіо, Саліхаміджич, Дієго, Амаурі (Паолуччі, 90), Дель П'єро (Маннінгер, 83).
"Рома": Жуліо Сержіо, Кассетті, Жуан, Бурдіссо, Ріісе, Пісарро, Росії, Таддеі, Перротта, Вучиніч, Тоні (Тотті, 8).
Попередження: Россі, 60, Бурдіссо, 61, Гроссо, 68, Таддеї, 71, Саліхаміджич, 86.
Вилучення: Буффон, 83.
У ще одному суботньому матчі три "М" "Катанії" - Маскара (15), Мартінес (71), Морімото (77) не залишили жодних шансів "Пармі" - 3:0.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 551 | Додав: Roland | Теги: Катанія, Ювентус, Рома, Парма, Чемпіонат Італії, Дель П'єро, Йон-Арне Ріісе | Рейтинг: 0.0/0