Головна » 2010 » Травень » 25 » Що корейцеві добре, то японцеві ...
08:30
Що корейцеві добре, то японцеві ...
зб. Австралії, СБ Нової Зеландії, Чемпіонат світу 2010, футбол, зб. Японії, СБ Південної Кореї, Чемпіонат світу 2010Австралія перемагає Нову Зеландію
Учасники фінального турніру чемпіонату світу з футболу 2010 збірні Австралії та Нової Зеландії провели контрольний поєдинок, в якому сильнішими виявилися представники континенту - 2:1.
Правда, вже в першому таймі господарі опинилися в ролі наздоганяючих, пропустивши випад Кіллі. Ситуацію могли посилити видалення гравців австралійської збірної, але арбітр у ряді епізодів явно поліберальнічал. Лише після перерви господарі зуміли переламати хід зустрічі, забивши переможний м'яч у компенсований час.
Контрольний поєдинок
Австралія - Нова Зеландія - 2:1 (0:1)
Голи: Кіллі, 16 (0:1), Відошіч, 57 (1:1), Хольман, 90 (2:1)
Не в найкращому настрої відправиться на фінальний турнір чемпіонату світу з футболу-2010 збірна Японії. У домашньому поєдинку проти команди Південної Кореї, яка, нагадаємо, також зіграє на Мундіалі, японці поступилися з рахунком 0:2.
Контрольний матч
Японія - Південна Корея - 0:2 (0:1)
Голи: Пак Чжі Сун, 6, Пак Чжі Юн, 90-пен.
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 351 | Додав: Roland | Теги: зб. Японії, Футбол, СБ Південної Кореї, СБ Нової Зеландії, зб. Австралії, Чемпіонат світу 2010 | Рейтинг: 0.0/0