Головна » 2009 » Грудень » 10 » Штутгарт крокує далі + ВІДЕО
09:01
Штутгарт крокує далі + ВІДЕО
штудгарт, сивіліяСевілья мінімально обіграє Рейнджерс
Голи Чипріана Маріки, Крістіана Треш і Павла Погребняка на самому початку зустрічі не залишили сумнівів у перевазі господарів, які разом з перемогою заробили путівку в плей-офф.
До поєдинку шостого туру на «Готтліб-Даймлер» обидві команди підійшли з надією на вихід в 1 / 8 фіналу. Якщо «Униря» у заключному турі влаштовувала навіть нічия, то «Штутгарт», який три дні тому обзавівся новим тренером, був зобов'язаний перемагати. Стартовий натиск швабів вийшов надзвичайно результативним - з п'ятої по одинадцятий хвилину вони забили три голи і повели з різницею у три м'ячі. Гості відповіли на це результативним пострілом Антоніу Семеду в дебюті другої половини, але на більше їх не вистачило.
Господарі зі стартовим свистком передбачувано пішли вперед великими силами, тоді як румуни окопалися біля свого штрафного і чекали шансу в контратаці. Подібна тактика принесла їм вісім очок у п'яти попередніх матчах, проте цього разу ставка на обережний футбол себе не виправдала. Шваб відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині. Самі Хедіра прорвався по місцю правого інсайда і замість напрошується передачі на фланг закинув м'яч у штрафну, де його чекав Чипріан Маріка. Румунський форвард вистрибнув вище свого опікуна і акцентованим ударом з «другого поверху» відправив м'яч у нижній кут.
Румуни могли відігратися чи не в наступній атаці. Маріус Білашко, піймав м'яч на носок після довгої проникаючої передачі, під тиском з боку відразу двох захисників пробив у торкання - Йенс Леманн з величезними труднощами перевів снаряд на кутовий. Розплата за марнотратність була негайною. Крістіан Треш вискочив один на один з Гедрюс Арлаускісом і вистрілив у дальній кут. Не виключено, що литовський воротар б до м'яча дотягнувся, проте легкий рикошет від кинувся в підкат захисника зробити йому цього не дозволив. Йшла восьма хвилина зустрічі ...
Автором третього м'яча став Павло Погребняк, який відзначився три хвилини потому. Нападаючий збірної Росії продерся між Ерсіном Мехмедовічем і Пабло Бранданом, після чого знущально катнул м'яч воротареві між ніг. Три голи за 11 хвилин у першому матчі на новій посаді - Крістіан Гросс про таке дебюті навіть не мріяв. Господарі мали декілька можливостей розвинути перевагу, проте до перерви рахунок не змінився.
Друга половина почалася з виходу на поле Дачиа Варги, який замінив трохи загубився Маріуса Онофраша. Не минуло й хвилини, як гості скоротили оставаніе, проте сталося це без участі автора румунського голи в бухарестської зустрічі. Білашко головою скинув м'яч на хід Антоніу Семеду, який обвів Леманна технічним крученим ударом. Трохи надихнувшись, румуни провели ще кілька гострих атак. Семеду спробував повторити свій трюк від кордону штрафний, але цього разу голкіпер до м'яча дотягнувся.
Німці тим часом все частіше включали фланги. Маріка під кінець години прорвався в штрафну зліва і спробував зробити передачу на караул м'яч на дальній штанзі Погребняка. Здавалося, голу не уникнути, але гостей у відчайдушному підкаті виручив Мехмедовіч. На 72-й хвилині з трибун пронісся черговий зітхання розчарування. Тімо Гебхарт зробив ривок метрів на 20 і спробував закрутити м'яч у дальню «дев'ятку». Арлаускіс виручити свою команду був не в силах, однак снаряд потрапив у хрестовину.
У час, що залишився у господарів могли відзначитися Гебхарт, Хедіра, Погребняк, а також що вийшов на заміну Какау, тоді як гості створити що-небудь стоїть біля чужих воріт виявилися не в змозі. Підсумкові 3:1 підтвердили перевагу «Штутгарта», який, незважаючи на всі пригоди у Бундеслізі, потрапив до числа 16 найсильніших команд Старого Світу.
«Штутгарт» - «Униря» - 3:1
Штутгарт. «Готтліб-Даймлер»
«Штутгарт»: Леманн, Таші, Маріка (Какау, 83), Гебхарт, Бока, Дельпьер, Гліб (Руді, 55), Селоцці, Хедіра (Кузманович, 60), Погребняк, Треш.
«Униря»: Арлаускіс, Мехмедовіч, Білашко, Педурецу, Онофраш (Варга, 46), Семеду, Брандау, бела (Русеску, 60), Фернандеш, Бордяну, Апостол (Тодоран, 86).
Суддя: Кашшай (Угорщина).
Голи: Маріка (5), Треш (8), Погребняк (11) - Семеду (46).
Попередження: Білашко (44), Апостол (68), Брандау (75).
Огляд матчу
ол Фредеріка Кануте з пенальті приніс андалусцам три очки, зберігши за ними перший рядок у квартеті G. Глазговци ж так і не змогли отримати свою першу перемогу на груповому етапі.
Господарі, палко підтримувані уболівальниками, тримали нитки гри в своїх руках практично всі 90 хвилин, тоді як шотландці в черговий раз залишилися на голодному пайку. «Севілья» могла перемогти і більшим, якби Дідьє Зокора на 80-й хвилині пробив Аллана Макгрегора, парирував м'яч кінчиками пальців.
Тим часом, «Рейнджерс» активно провів дебют, чому неабиякою мірою посприяли 2 500 уболівальників, які прибули з командою до Севільї. Шанувальники синіх забезпечили своїм улюбленцям гуком підтримку, яка, втім, не заважала господарям нагнітати гостроту. Активніше за інших старався Кануте, неабияк скучив за футболом, час, який він провів у лазареті з травмою ліктя. Маліец, що провів декілька сезонів в «Вест Хем» і «Тоттенхем», вже в перші 10 хвилин показав, що не забув, як грати проти британських команд. Кануте з завзяттям використовував будь-яку можливість, щоб вболівальники не помітили відсутність кращого бомбардира команди Луїса Фабіано, який отримав пошкодження і вибув з ладу до кінця року. Гравець збірної Малі отримав довгу передачу, легко звільнився від опіки і потужно вистрілив повз Макгрегора, але на щастя глазговцев на «стрічці» виявився Саша Папач, розрядити обстановку.
У ці хвилини Кануте був справжнім мотором команди Маноло Хіменеса, тому не дивно, що незабаром його старання знайшли відображення на табло. Правда, лаври за забитий м'яч він поділив з Фернандо Наварро. Захисник збірної Іспанії здійснив слаломний прохід в штрафну, і захиснику гостей Стівену Уіттекером нічого не залишалося, крім як збивати колишнього захисника «Барселони».
Вболівальники «Севільї» з захопленням відреагували на рішення арбітра призначити пенальті, а рев бурхливої юрби, думається, в рівній мірі підбадьорював і залякував Кануте. Тим не менше, маліец впорався із нервами, холоднокровно розвівши м'яч і голкіпера по різних кутах - 1:0. Після цього прихильники «Рейнджерс» з подвоєною силою погнали команду на подвиги, але за винятком рясного пресингу та гарного руху підопічні Волтера Сміта нічим похвалитися не могли. Перевага у володінні м'ячем, як і раніше був на боці господарів і незабаром ледве на втілився у другий гол. На 16-й хвилині, яка за традицією є хвилиною мовчання на честь пам'яті про колишнього захисника «Севільї» Антоніо Пуерти, удар бразильця Ренато не без праці відбив Макгрегор.
Цього сезону чемпіон Шотландії жодного разу не програвав у єврокубках на виїзді, але разом з тим, остання гостьова перемога «Рейнджерс» датована жовтнем 2007 року, коли на груповій стадії з рахунком 3:0 був розгромлений «Ліон». Дев'ять попередніх візитів до Іспанії закінчилися для синіх сім'ю ураженнями при двох нічиїх. Ця статистика повною мірою відображала те, що відбувається - «Севілья» контролювала ситуацію. Втім, у другому таймі андалусци не настільки часто тішили вболівальників небезпечними моментами, що спонукало Хіменеса освіжити гру - на полі з'явилися Альдо Душер і Альваро Негредо, кожен з яких мав по можливості збільшити розрив.
Гостям втрачати було нічого, і всі свої ресурси «Рейнджерс» кинув на облогу воріт суперника. Ближче інших до успіху був Начо Ново, чий батько під час перебування футболістом захищав кольори іншого клубу з Андалусії - «Бетіса». Однак засмутити співвітчизників іспанцеві не судилося - м'яч після його удару влучив у сітку воріт Андреса Палопа із зовнішнього боку.
«Севілья» - «Глазго Рейнджерс» - 1:0
Севілья. «Рамон Санчес-Пісхуан»
«Севілья»: Палоп, Драгутинович, Хесус Навас (Коне, 81), Зокора, Ренато, Кануте (Негредо, 60), Капель, Наварро, Ромарік Душер, 75), Конко, Торрес.
«Глазго Рейнджерс»: Макгрегор, Уїр, Папач, Маккаллох, Девіс, Томсон, Віттакер, Бізлі (Лафферті, 46), Міллер (Ново, 46), Бугерра, Сміт (Флек, 85).
Суддя: Лайек (Франція).
Голи: Кануте (8, з пенальті).
Попередження: Папач (35), Лафферті (74), Бугерра (84).
Огляд матчу

За матеріалами uefa.com
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 541 | Додав: Roland | Теги: штудгарт, сивілія | Рейтинг: 0.0/0