Головна » 2010 » Лютий » 5 » Силюк приніс "Зорі" нічию з "Університатя"
06:14
Силюк приніс "Зорі" нічию з "Університатя"
Університатя, Зоря, Товариські матчі, ЗбориМатчем з представником вищої румунського дивізіону "Університатя" луганська "Зоря" завершила другий етап навчально-тренувальних зборів у Туреччині.
Хоча матч був і товариський, футболісти грали безкомпромісно. На 27-й хвилині гравець "Університатя" за грубу гру проти Шевчука отримав червону картку. Але румуни не залишилися в меншості - видалення було з правом заміни.
Атака румунської команди на 33-й хвилині завершилася навісом на дальню штангу, де м'яч знайшов гравця "Університатя". Форвард піймав Шуховцева на протихід і відкрив рахунок. За рахунку 1:0 команди пішли на перерву.
У другій половині зустрічі загальний малюнок гри не змінився. Забити могла як одна, так і інша команда. На 83-й хвилині луганські футболісти зуміли уникнути поразки. Помилкою румунського захисника скористався Силюк, відправивши головою м'яч у сітку воріт. Результат матчу - нічия 1:1.
"Зоря" - "Університатя" - 1:1
Голи: Силюк (83) -? (33)
Склад "Зорі": Шуховцев, Шевчук, Єзерський, Ковальов, Каменюка, Мілько (Лісовий, 62), Скоба, Чайковський, Силюк, Білий (Ховбоша, 62), Лазарович.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 340 | Додав: Roland | Теги: Збори, Товариські матчі, Університатя, Зоря | Рейтинг: 0.0/0