Головна » 2010 » Лютий » 19 » Сильнішим за "Крилья Совєтов"
05:53
Сильнішим за "Крилья Совєтов"
Металіст, Крила Рад, Товариські матчі, ЗбориСьогодні харківський "Металіст" відіграв спаринг з представником російської Прем'єр-ліги - самарськими "Крилами Рад".
Рахунок було відкрито відразу після перерви. Джексон розігнався і зіграв на фланг на Рикуна, той увірвався в штрафний і прострілив - м'яч потрапив у руку захисникові. Пенальті, який реалізував Девіч - 1:0.
Перемогу закріпив Антонов, який зміг відзначитися вже через хвилину після своєї появи на полі. Антонов отримав м'яч в штрафній. Перший удар заблокували захисники, а після рикошету він вискочив на побачення з кіпером і переграв його - 2:0.
"Металіст" - "Крила Рад" - 2:0
Голи: Девіч 49, з пен, Антонов 66
"Металіст": Бажан, Фініньо (Пшеничних 81), Папа (Шелаєв 81), Березовчук, Бордіян (Будник 81), Валяєв (Слюсар 74), Олійник (Антонов 65), Едмар (Путівцев 79), Рикун (Лисенко 70), Джексон (Поступаленко 79), Девич (Буркхардт 81).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 370 | Додав: Roland | Теги: Збори, Крила Рад, Металіст, Товариські матчі | Рейтинг: 0.0/0