Сергій Пучков, Таврія, футболТАВРІЯ - ДИНАМО Тб Грузія - 1:1 (1:1)
Гол у «Таврії»: Ідахор, 40 (1:1).
«Таврія» (Сімферополь): Стойко, Маркович, Монахов, Ковальчук (Джуричич, 65), Герасим'юк, Галюза, Корнєв (Абляметов, 60), Любенович, Гігіадзе, Ідахор (Ковпак, 75), Фещук (Платон, 75).
Спаринг з тбіліським «Динамо» кримчани завершили перший тренувальний збір в турецькій Анталії. Зустріч проходила за не найбільш сприятливих погодних умовах: на Середземномор'ї ринула злива (щоб організатори привели поле в порядок, гру навіть довелося відкласти на півгодини), до того ж піднявся шквальний вітер.
Як повідомили в прес-службі південців кореспондентові «СЕ» Сергію сивому, матч вийшов досить бойовим. Сімферопольці, яким хотілося взяти у суперника реванш за поразку річної давнини (0:3), виглядали трохи краще. Два гарних моменту в дебюті упустив Максим Фещук (обидва рази свою команду виручив голкіпер Георгій Лорія). Динамівці, втім, також в обороні не відсиджувалася і при нагоді гостро контратакували, що принесло плоди на 27-й хвилині. Щоправда, гол, забитий Мате Ватсадзе, був більш ніж з явного офсайду, однак польська бригада арбітрів чомусь вважала за краще цього не помічати.
Сімферопольці відновили рівновагу в рахунку на 40-й хвилині: Лакі Ідахор в центрі штрафного відгукнувся на класну передачу Желько удар з лівого флангу і не залишив шансів Лорія. У другому таймі у таврійцев було кілька непоганих шансів, щоб вирвати перемогу, однак знову підвела реалізація Максима Фещука, Васіла Гігіадзе та Олександра Ковпака.
Після закінчення першого турецького збору Сергій Пучков відмовився від послуг знаходився на перегляді захисника Дмитра Антонюка з «Фенікса-Іллічівця». У розташування юнацької (U-17) збірної України на турнір до Португалії вирушив нападаючий Сергій Мельник. А вихованець «Таврії» 25-річний півзахисник Арсен Абляметов, останні три роки захищав кольори «Кримтеплиці», знаходиться в команді на перегляді.
Туреччину кримчани не покидають - футболісти отримали лише два дні вихідних. У рамках вже другого збору заплановано три спаринги: 6 лютого - з ПФК «Олександрія», 10-го - з румунською «Тімішоара», 14-го - з російською «Аланією».
газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 619 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Сергій Пучков, таврія | Рейтинг: 0.0/0