Головна » 2010 » Квітень » 26 » "Сині" видобувають свою найбільшу перемогу в цьому сезоні
06:56
"Сині" видобувають свою найбільшу перемогу в цьому сезоні
Деніел Старрідж, Саломон Калу, Челсі, Френк Лемпард, Флора Малуда, Сток Сіті, футбол«В одну хвіртку». Такий ось нехитрій цитатою можна описати поєдинок «Челсі» і «Сток Сіті».
Спочатку нічого не віщувало такого лиха для гостей, хіба що травма Файе на самому початку поєдинку, яка, по правді, навряд чи позначилася на підсумковому результаті.
Гравці в синіх футболках (як там прийнято зараз їх називати? «Сині чайки»?) Контролювали м'яч на половині «Стоку», здалося, що заб'ють один-два м'ячі і заспокояться. Але ні, всього лише здалося.
Після кількох втрачених можливостей у Дрогба, за справу взявся Саломон Калу, який вирішив навчити Дідьє реалізовувати всі свої моменти, причому не без допомоги івуарійця. Так на 24-ій хвилині Калу замкнув фланговий простріл напарника по збірній, а ще через 7 хвилин він же виявився першим на добиванні після «гармати» Лемпарда.
Забиваючи другий м'яч Саломон завдав травми кіперу «Сток Сіті» Томасу Соренсена, якого замінив Асмір Беговіч.
За дві хвилини до закінчення основного часу першого тайму Калу заробив пенальті для своєї команда. Причому зробив це дуже навіть технічно! За три метри до штрафної Хут падаючи вхопився за ногу Калу і не відпускав, івуарієць ухитрився протягнути Хута до штрафної і там вже впасти, за що справедливо отримав бонус у вигляді пенальті, який добрий Саломон віддав Лемпарду. Френк не схибив, зробивши рахунок 3:0.
Другий тайм можна було і не починати, але такого у футболі не буває, і «аристократи» продовжили методичне побиття суперника, «відважив» ще чотири м'ячі.
За матеріалами: Влад ДУДКА, Sport.ua
«Челсі» - «Сток Сіті» - 7:0
Саломон Калу, 23, 30, Френк Лемпард, 44, з пенальті, Саломон Калу, 67, Френк Лемпард, 80, Деніел Старрідж, 86, флору Малуда, 88
«Челсі»: Петро Чех, Алекс, Браніслав Іванович, Саломон Калу (Джо Коул, 70), Дідьє Дрогба, Ніколя Анелька (Деніел Старрідж, 79), Мікаель Баллак, Паулу Феррейра (Сем Хатчинсон, 73), флору Малуда, Френк Лемпард , Ешлі Коул
«Сток Сіті»: Томас Соренсен (Асмір Беговіч, 34), Гленн Уїла, Даніель Хіггінботам, Дін Уайтхед, Денні Коллінз, Меттью Етерінгтон, Абдулайе Файе (Раян Шоукросса, 8), Рікардо Фуллер, Роберт Хут, Рорі Ділеп, Дейв Кітсон ( Тунджай Шанлі, 58)
- Гленн Уїла, 59. Дін Уайтхед, 60.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 378 | Додав: Roland | Теги: Деніел Старрідж, Френк Лемпард, Футбол, сток сіті, челсі, Саломон Калу, Флора Малуда | Рейтинг: 0.0/0