Головна » 2009 » Грудень » 12 » Скандальний рефері для київського «Динамо»
13:55
Скандальний рефері для київського «Динамо»
динамо, реферіСкандальний рефері для київського «Динамо» Останній матч чемпіонату країни у поточному році між київським «Динамо» і сімферопольською «Таврією» обслуговуватиме львів'янин Орест Шмигельський. Саме кандидатура рефері і викликала бурхливе обурення сімферопольців.
Адже саме Шмигельський судив матч цих же команд, який відбувся 22 вересня 2007 також у столиці Криму і завершився тоді грандіозним скандалом.
«16 тисяч глядачів стали свідками справжнього суддівського свавілля. На початку другого тайму за рахунку 1:1 Шмигельський зарахував забитий динамівцем Рінконом м'яч з положення «поза грою». За рахунку 1:2 не призначив два стовідсоткових пенальті у ворота гостей (спочатку Тарас Михалик у своєму штрафному двома руками поклав на газон Дениса Голайдо, а кілька хвилин по тому Горан Гавранчич знову ж таки в штрафній зупинив політ м'яча рукою). Зате незабаром на порожньому місці «намалював» пенальті у ворота «Таврії», гідно оцінивши артистизм Артема Мілевського, в радіусі двох метрів від якого просто нікого не було і в помині (Рінкон з «точки» по суті вирішив долю поєдинку - 1:3 ). «Таврія» тоді подала протест на суддівство Шмигельського, а вболівальники команди написали листа президенту ФФУ Григорію Суркісу з вимогою покарати арбітра. Шмигельського, звичайно, покарали, але ненадовго: вже через місяць він знову обслуговував матчі чемпіонату країни », - йдеться на офіційному сайті« Таврії ». Подивимося, чим закінчиться поєдинок цього разу.
 Ореста Шмигельського (у центрі) в Сімферополі пам'ятають
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 513 | Додав: Roland | Теги: рефері, Динамо | Рейтинг: 0.0/0