Головна » 2010 » Квітень » 13 » Сьогодні проходять матчі 23 туру Першої ліги чемпіонату України
20:25
Сьогодні проходять матчі 23 туру Першої ліги чемпіонату України
Франк Теміле, Динамо-2, Севастополь, футбол, пфл«Динамо-2» - ПФК «Севастополь» - 1:0
«Динамо-2»: Рудько, Допілка, Новак, Бутенін, Родіна, Кушніров, Д. Єременко (Боровець, 61), Рибалка, Дієго Суарес (Коваль, 71), Теміле, С. Шевчук (Гаврись, 83).
Гол: Теміле (87).
Друга команда «Динамо» в рамках 23-го туру приймала на своєму полі беззастережного лідера, головного претендента на вихід у Прем'єр-лігу - ПФК «Севастополь».
З перших хвилин юні динамівці намагалися не тушуватися на фоні більш досвідчених противників, і присутні на базі в Чапаївці глядачі не нудьгували за переглядом футболу. Більш того, найреальніші моменти в першому таймі створили саме підопічні Геннадія Литовченка і Юрія Калитвинцева. На 13-й хвилині Сергій Шевчук вискочив один на один з воротарем, але з гострого кута пробив прямо у воротаря, а ближче до середини тайму після подачі з кутового м'яч після удару когось з динамівців по навісній траєкторії потрапив у поперечину. З моментів біля воріт Рудько варто згадати хіба що небезпечний удар головою у виконанні Гололобова в дебюті матчу - м'яч пролетів поруч зі штангою.
Другий тайм активніше почали гості вже, а наші хлопці змушені були основну увагу зосередити на захисті власних володінь. Худоб'як пощастило відзначитися, правда, гол був відмінений через офсайд, а після удару Жабокрицькому м'яч потрапив у штангу. На 72-й хвилині ще один небезпечний момент виник після стандартного положення, коли після подачі з кутового головою пробивав Степанов - м'яч пролетів поруч зі штангою. Надалі динамівцям вдалося відсунути гру від своїх воріт, а незабаром і забити самим. Теміле за рахунок індивідуальних дій накрутив кількох захисників в районі півкола біля штрафної площі і направив м'яч повз воротаря.
У гостей залишалося ще пару хвилин, щоб уникнути поразки, але підопічні Литовченка і Калитвинцева втримали здобуту перевагу. Таким чином, «Динамо-2» здобуло несподівану перемогу над лідером, і, очевидно, підніметься в турнірній таблиці.
«Дністер» - «Кримтеплиця» - 0:2
«Дністер»: Лавренцов, Гаврилюк, Хромих, Буряк, Вішталюк, Полтавець (Кішка, 64), Мочуляк (С. Лобан, 19), Д. Пархоменко, К. Пархоменко (Момотенко, 72), Немчанінов (Піцик, 46), Каблаш (Продан, 58).
«Кримтеплиця»: А. Бандура, Візавер, Канюк, Щедраков, Антонюк, Абляметов, О. Єрмак (Новотрясов, 78), Печонкіна (Мамутов, 87), Трухін (Симончук, 70), Сгінухін (Зубко, 46), Свінціцький ( Сулейман Діабі, 13).
Голи: Єрмак (4), Діабі (46).
Попередження: Вішталюк (18), Буряк (66) - Абляметов (17), Печонкіна (48), Щедраков (53), Діабі (81).
Вилучення: Вішталюк (52 - повторне попередження).
«Арсенал» - «Нива» - 4:0
Голоти: Шегла (17), Піцур (28), Коваль (48), Смішко (89).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 455 | Додав: Roland | Теги: ПФЛ, Футбол, Франк Теміле, севастополь, Динамо-2 | Рейтинг: 0.0/0