Головна » 2010 » Квітень » 8 » Спаллетті переплив Волгу
05:59
Спаллетті переплив Волгу
Спаллетті, Волга, зеніт, футбол, кубок росії«Зеніт» обіграв виступаючу в другому дивізіоні Тверську «Волгу» і в 1 / 2 фіналу Кубка Росії зустрінеться з «Амкаром», який пройшов у півфінал автоматично після зняття з турніру ФК «Москва». М `ячі у Санкт-Петербурзі забили Сабольч Хусті з пенальті і Володимир Бистров.
До цього матчу «Зеніт» готувався серйозно. Хоча, як і повідомляла «Газети.Ru», Лучано Спаллетті дав відпочити напередодні зустрічі з «Локомотивом» деяким футболістам основи, але такі резервісти, як Юрій Жевнов, Сабольч Хусті чи Віктор Файзулін по класу все ж таки перевершують футболістів з клубу другого дивізіону. До того ж «Волга» ще навіть не почала чемпіонат країни в зоні «Захід» і, готуючись до кубкового матчу в Санкт-Петербурзі, провела 30 днів на зборах у Туреччині.
Як передавав кореспондент «Газети.Ru» до матчу, великого, або, швидше, по-пітерський звичайного футбольного інтересу до візиту «Волги» в Санкт-Петербурзі не спостерігалося. Хоча, забігаючи вперед, варто відзначити, що «Петровський» все-таки заповнився. Зате тверські вболівальники проявили небачену активність: у Пітер спорядили відразу шість автобусів з фанатами, але і в них місць не вистачило, багато добиралися своїм ходом.
«Кубковий матч для нас - це і свято, і можливість перевірити себе у зустрічі з сильним суперником», - сказав «Газеті.Ru» колишній зенітовец Максим Боков, який очолює «Волгу». Порівнюючи нинішній «Зеніт» з тим, в якому грав він, Боков сказав: «Він суттєво відрізняється від тієї команди, в якій грав я.
Тоді пітерський клуб був бідним і гордим, а зараз він у лідерах європейського футболу.
Команда показує цікаву гру, а з підбору виконавців у Росії команда Лучано Спаллеті, мабуть, перевершує всіх ».
Свій підбір виконавців «Зеніт» почав демонструвати з самого стартового свистка. Господарі грали і перегравали суперника на класі, не влаштовуючи сверхінтенсівного стартового штурму, а використовуючи помітно більш високу майстерність. Вів гру Розіна, який грав в центрі і був диригентом атак санкт-петербурзької команди, то кидаючи по флангу Бистрова, то проникаючою передачею знаходячи Хусті або Кержакова. М'ячем «Зеніт» володів безроздільно. «Волга» відповіла лише парою дальніх неточних ударів, та парою безпечних кутових - загалом, Жевнов у своєму дебютному матчі за синьо-біло-блакитних відчував себе цілком комфортно.
Гості трималися половину тайму, а потім заробили пенальті у свої ворота.
Після гарного проходу по лівому флангу і чудового пасу у штрафну у виконанні Розіни захисник завалив Хусті, і суддя справедливо вказав на 11-метрову позначку. Пенальті виконав сам Хусті, чітко розвівши по різних кутах м'яч і воротаря - 1:0. Друга половина зустрічі проходила також під диктовку господарів, які постійно насідали та давили, однак по-справжньому небезпечний момент створили лише один. Після прострілу з правого флангу Кержаков прийняв м'яч поруч з воротарської, розвернувся і пробив з лівого - «Волгу» виручив воротар Хайбуллаєв. Саме він і дозволив товариський команди піти на перерву програючи лише один м'яч.
Після перерви господарі вийшли з настроєм вирішити всі якомога швидше і не залишити супернику шансів на випадковий гол.
Вже за перші п'ять хвилин другого тайму пітерці мали два стовідсоткових шансу подвоїти свою перевагу.
Спочатку один на один вивалився Розіна, але, увійшовши до штрафної, він пробив трохи неточно і м'яч, зачепивши штангу, пішов за лицьову. Потім вже Хусті міг оформити дубль, але після непоганого прострілу Кержакова угорець не влучив у порожні ворота. «Зеніт» продовжував тиснути, попереду дуже активні були Розіна, Хусті, Кержаков - у кожного виникали напівмоменти, але вони ніяк не могли їх реалізувати. Тому забив той, який після перерви був трохи в тіні, і не з самої очевидною для нього позиції. Бистров в оточенні не дуже сильно пробив по м'ячу стрибають, Хайбуллаєв його не дістав, і той влетів в сітку - 2:0.
Не минуло й десяти хвилин, у «Волга» забила м'яч у відповідь ... правда, з положення поза грою і м'яч не був зарахований - на подачу штрафного зарано вибіг Сапогів. Він класно відправив м'яч у сітку головою, але бічний уже стояв з піднятим прапорцем.
У час, що залишився до фінального свистка, у «Волги» моментів не було, а ось «Зеніт» міг забити ще кілька м'ячів.
То в порожні ворота не потрапить Файзулін, то вийшла на заміну Данні проб'є повз ворота з меж штрафного, то Кержаков затягне і з пасом, і з ударом. У результаті матч так і закінчився з рахунком 2:0 на користь команди з Санкт-Петербурга. В 1 / 2 фіналу «Зеніт» 21 квітня зустрінеться з «Амкаром», який після зняття «Москви» потрапив до півфіналу автоматично. В іншому півфіналі зустрінуться «Аланія», яка обіграла «Мордовію», і «Сибір», здолала «Луч-Енергію».
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 343 | Додав: Roland | Теги: Спаллетті, Футбол, Волга, Кубок Росії, зеніт | Рейтинг: 0.0/0