Головна » 2010 » Квітень » 11 » Спартак вирвав перемогу у Тереку
14:01
Спартак вирвав перемогу у Тереку
Веллітон, Прем'єр-ліга Росії, Крила рад, Терек, Сатурн, Спартак, футболКрила Рад долетіли до першої перемоги, Динамо не впоралося з Томью + ВІДЕО
«Спартак» перестав грати з сильними ліги своєї, але з командами більш скромного масштабу окуляри набираються не легше. У минулому турі червоно-білі не змогли обіграти «Томь», а зараз тільки в самому кінці вирвали перемогу у грозненського «Терека», а після першого тайму і зовсім програвали гостям.
У першому таймі черговий свій гол забив Асільдаров. Шаміль спочатку випередив Макеєва і пробив головою, а потім першим встиг до відбитому Джанаевим м'ячу. Таким чином, зарядженість форварда перевищила зарядженість і Макєєва, і Сухі. З другої спроби Асільдаров пробив воротаря.
У другому таймі «Спартаку» допомогли активні дії його провідного форварда - Веллітон. Спочатку після прострілу бразильця в свої ворота зрізав м'яч Феррейра. На 86-й хвилині в ході вже відчайдушних атак червоно-білих Веллітон точно і трохи несподівано для воротаря пробив у дальній кут.
Спартак - Терек - 2:1 (0:1)
Спартак: Джанаєв, Паршивлюк, Йіранек, Сухі, Макєєв, Шешуков, Сабітов, Ібсон, Алекс, Арі, Веллітон (Штранцль, 88).
Терек: Дикань, Хаймович, Феррейра, Омельянчук, Ятченко, Лахіялов, Георгієв, Маурісіо (Гі, 85), Кобенко (Арсе, 70), Асільдаров, Бракамонте.
Голи: Асільдаров (15) - Феррейра (59, автогол), Веллітон (86).
Попередження: Ятченко (10), Бракамонте (34), Омельянчук (36), Кобенко (42).
Першу перемогу в сезоні здобули Самарцев. Через 10 хвилин після стартового свистка комбінацію завершив Бобер, за десять хвилин до кінця добре пробив зі штрафного Джорджевич. Після цього встиг вразити ворота колишньої команди, завжди такі бажані, Нємов, але врятувати гру раменчане не змогли.
Крила Рад - Сатурн - 2:1 (1:0)
Крила Рад: Лобос, Дрміч (Джорджевич, 72), Таранов, Бєлозьоров, Будилін, гриднів, Петрович, Р. Аджинджал (Ткачов, 89), Бобер, Самсонов, Савін (Стрєлков, 46).
Сатурн: Кінскі, Ангбва (Бояринцев, 83), Зелай, Ігонін, Нахушев, Нємов, Євсєєв (Сапета, 34), Ал.Іванов, Лоськов (Кириченко, 69), Каряка, Якубко.
Голи: Бобер (10), Джорджевіч (80) - Нємов (85).
Попередження: Сапета (54), гриднів (71), Кириченко (75).
Для московського «Динамо» закінчилися суперматч і пішли звичайні, рядові. Але легше не стало. У грі з «Томью» підопічні Андрія Кобелєва розжилися тільки очком, при цьому, вже після першого тайму цілком могли поступатися в рахунку. Потрібно відзначити «Томь» Валерія Непомнящого, яка в цьому сезоні двічі перемогла на виїзді, програла «Рубіну», а в останніх турах зіграла внічию зі «Спартаком» і «Динамо». Томич нікого не бояться, і всім доставляють проблеми.
Проблеми «Динамо» закінчилися лише нічиєю, тому що Харитонов не влучив у ворота з лінії штрафної в першому таймі. Лише в останні 15-20 хвилин динамівці ожили і у них стало дещо виходити. Так після відмінної передачі в падінні через себе у виконанні Вороніна в упор бив Кокорін, але «Томь» виручив Парейко - ще один важливий фактор томського успіху. Далі міг забивати Чеснаускіс, Семшов намагався заробити пенальті, але в цілому на перемогу господарі ладу не награли.
Динамо - Томь - 0:0 (0:0)
Динамо: Габулов, К. Комбаров (Кокорін, 46), Фернандес, Колодін, Д. Комбаров, Хохлов, Семшов, Ребко (Ковальчик, 46), Самедов, Чеснаускіс, Воронін.
"Томь": Парейко, Гультяєв (Строєв, 89), Джіоев, Йокіч, Ан.Іванов, Кім Нам Іль, Мічки, Климов, Харитонов (Скобляков, 76), Дзюба (Прудніков, 76), Корніленко.
Попередження: Хохлов (25), Йокіч (41), Клімов (79).
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 342 | Додав: Roland | Теги: Спартак, Крила Рад, Футбол, Прем'єр-ліга Росії, Терек, сатурн, Веллітон | Рейтинг: 0.0/0