Головна » 2010 » Лютий » 9 » Сплатити почав лаятися
05:33
Сплатити почав лаятися
спалетті, зеніт«Зеніт» під час другого збору в Ла Манге програв у товариському матчі польської «Полонії» з рахунком 0:1. Зустріч проходила з переважною перевагою російської команди, якою відверто не щастило.
«Зеніт» провів перший товариський поєдинок на другому за рахунком зборі сезону-2010. Суперником команди Лучано Спалетті стала варшавська «Полонія» - найстаріший футбольний клуб Варшави, заснований в 1911 році. В сезоне-2008/2009 команда посіла четверте місце в своєму чемпіонаті, а на даний момент займає 14-е.
У середині листопада минулого року, коли команду очолив екс-гравець «Барселони», іспанець Хосе Марія Бакеро.
У зимове трансферне вікно її поповнили два поляки - Януш Гансаржік і Томаш Brisk, а напередодні до «Полонії» приєднався іспанський півзахисник Андреу Герай майоран.
Наставник пітерців Лучано Спалетті скасував тренування - в понеділок занять не було ні зранку, ні ввечері.
Спочатку планувалося, що матч відбудеться в центральному полі La Manga Club Football центру, на головній трибуні якого може поміститися до однієї тисячі глядачів. У Ла Манге стояла чудова ясна погода, термометр показував 18 градусів вище нуля. Проте до вечора похолодало, небо затягнуло хмарами, пішов дрібний дощ. Тому гру було вирішено перенести з поля «А» на полі «В».
Спочатку опоненти придивлялися один до одного. Гра проходила відносно спокійно. Загострив її «Зеніт» приблизно на сьомій хвилині, коли Корніленко, отримавши пас від Зирянова, намагався вийти один на один. У результаті м'яч потрапив на лівий фланг Канунникова, той прострілив в надії на Розин. Послідував удар - щільно зі штангою. Через пару хвилин Муріхін чудово пройшов по флангу, прострілив у район 11-метрової позначки - італієць трохи-трохи не встиг.
До того моменту стало вимальовуватися відчутну перевагу пітерців. Поляки явно сподівалися на контратаки.
І одна з них увінчалася успіхом. Зенітовцам довелося фолить. У результаті суддя призначив штрафний метрах в 25-ти з володіння Малафєєва. Чомусь повноцінну «стінку» він не збудував - суперникам заважав тільки один Канунніков. У підсумку від дальньої штанги м'яч влетів у ворота.
Після пропущеного голу «Зеніт» завівся, став грати швидше.
Губочану пару раз здорово дісталося. Правда, ніяких дивідендів з цього пітерці не витягли. А потім вже сам постраждалий нарвався на жовту картку, вдаривши суперника по ногах ззаду. Під завісу тайму грубити почали вже поляки. У центрі поля Зирянов отримав удар ліктем в обличчя, причому так сильно, що в нього пішла кров носом. Йому надали допомогу, а що порушив правила не отримав навіть «гірчичник». Через пару хвилин Зирянова довелося замінити. На полі з'явився Широков. І тут же «Зеніт» провів, мабуть, кращу атаку за весь перший тайм: Канунніков здійснив рейд по флангу, по черзі обвів двох суперників, видав відмінний пас у центр на Розин, той пробив з розвороту, і від рук воротаря м'яч, влучив у штангу , пішов за лицьову лінію.
Після перерви у пітерців вийшли одразу кілька запасних: Крижанац, Файзулін, Хусті, Кержаков, Бистров. Друга половина зустрічі почалася з їх активних дій. Широков видав пас Файзулін, який дійшов до 11-метрової позначки, але послав м'яч вище воріт.
Прекрасно виглядали Хусті, Анюков, Бистров.
Нарешті, проявив себе Кержаков, коли сміливо взяв гру на себе. У результаті форварда збили на самій лінії штрафної. Стандарт розіграли: Файзулін відкотив м'яч Хусті, а його потужний удар прийшовся в захисника. Потім на перший план вийшов Бистров. Спочатку він після прострілу Губочан не потрапив в створ, а через пару хвилин накрутив одного за іншим чотирьох поляків, щоправда, після цього його миттєво взяли в «коробочку». На 59-й хвилині залишив поле Анюков, у складі пітерців з'явився Мікаель Лумб. Капітанська пов'язка дісталася Денисову.
Що стосується Кержакова, то він помітно загострив гру, постійно напружуючи оборону «Полонії».
Робив ривки, бив по цілі. Наприклад, одного разу атаку почав Денисов, Бистров її продовжив, прострелив на набігаючого Кержакова, і той на швидкості влетів у сітку, не встигнувши замкнути передачу. Начебто б, як кажуть в таких випадках, гол назрівав. Але полякам невимовно щастило. Незабаром Хусті атакував з лінії штрафного, проте воротар суперників якимось дивом дістав м `яч, перевівши його на кутовий. Навіс на Кержакова, той б'є з літа - щільно зі штангою. Далі - більше. Лумб забезпечив м'ячем Хусті, угорець перевів його на Файзулін верхи, Віктор вийшов сам на сам, пробив у «дев'ятку», але голкіпер врятував свої ворота.
Сплатити голосно обурювався поведінкою поляків.
Зокрема, на фол проти Хусті в центрі поля він видав цілу тираду. Здається, дослівному перекладу вона не підлягає.
Файзулін віддав м'яч Бистрова, який отримує ліктем в обличчя. За порушення призначили штрафний. Файзулін виконав - воротар кінчиками пальців перевів м'яч у поперечину. В останні хвилини поляки відверто тягнули час. І домоглися свого: при повному своїй перевазі «Зеніт» поступився-таки «Полонії».
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 379 | Додав: Roland | Теги: спалетті, зеніт | Рейтинг: 0.0/0