Головна » 2012 » Квітень » 20 » Спортинг 2:1 "Атлетик. Піренейські розборки тривають
09:44
Спортинг 2:1 "Атлетик. Піренейські розборки тривають
Спортинг Лісабон, Атлетик Більбао, Ліга Європи, Чемпіонат ІспаніїПівфінал Ліги Європи і для "Спортинга", і для "Атлетика" - серйозне досягнення. Не так вже й часто ці команди балують своїх уболівальників участю в останніх стадіях єврокубків. Тому португальські та іспанські "леви" поставилися до матчу з усією серйозністю.
Перший тайм вийшов не дуже видовищним, але напруженим. Команди більше возилися з м'ячем в центрі поля, ніж проводили масовані атаки. Лише зрідка у суперників виходило доставити м'яч у штрафну і вивести нападників на ударну позицію. Найнебезпечніший моментом у "Атлетика" виник після подачі кутового, коли Льоренте пробивав головою, але послав м'яч вище воріт. "Спортинг" відповів контратакою, яку завершував Перейра. Півзахисник пройшов до штрафної і пробив в ближній кут - штанга врятувала гостей від гола.
На другий тайм тренери не зробили ніяких перестановок, і це означало, що голів у цьому матчі глядачі можуть не побачити. Але все з ніг на голову перевернув стандарт біля воріт "Спортинга". Суасета подав штрафний з правого флангу, Інсуа якимось незрозумілим рухом ноги переправив м'яч в район воротарського майданчика, де Ауртенече в дотик пробив у кут - 0:1. Після цього "Атлетик" мав ще один вірний шанс для взяття воріт - після подачі кутового м'яч потрапив до самотнього Аморебьете, який з 13 метрів пробив потужно, але потрапив в штангу! "Спортинг" ще десять хвилин перебував в якійсь прострації і не міг налагодити взаємодії в атаці.
Чи то тактичний хід са Пінту, коли тренер замінив захисника Каррішу на нападника Каррільо, чи то "Атлетик" втомився, але "Спортинг" за чотири хвилини забив двічі. Спочатку Капель подав в штрафну, Іраола намагався винести м'яч головою, але зробив це слабо. Вибіг з-за спин захисників Інсуа кивком голови послав м'яч у кут, а Іраісос не встиг зреагувати - 1:1. Потім Марат Ізмайлов показав свою високу майстерність і розуміння гри. Росіянин отримав м'яч в центрі поля, трохи пройшов вперед, а паралельним курсом на фланг забігав партнер. Ізмайлов не став робити банальну передачу на фланг, а віддав найближчого партнера в центр. Капель прийняв м'яч і потужно пробив у нижній кут з 25 метрів - 2:1. До речі, і тут Іраісос проспав удар.
Після цього у "Спортінга" розправилися "крила", але "зелено-білі" не змогли забити ще, хоча мали моменти. А це означає, що піренейські розбирання продовжаться на "Сан-Мамесе" через тиждень.
2011-12. Ліга Європи. Плей-офф. 1/2 фіналу.

"Спортинг" - "Атлетик Б" 2:1 (0:0)
Голи: Ауртенече, 54 (0:1); Інсуа, 76 (1:1); Капель, 80 (2:1)
"Спортинг": Шандау; Полга; Андре Мартінш (Рубіо, 77); Патрісіу; Каррішу (Каррільо, 68); Інсуа; Перейра; Капель (Перейрінья, 84); Схаарс; Ізмайлов; ван Волфсвінкель
"Атлетик Б": Іраісос; Аморебьета; Екіза; Іраола; Ауртенече; Ітурраспе; Еррера (Сан Хосе, 73); Сусаета (Гомес, 83); де Маркос; Муньяін; Льоренте (Токер, 87)
Попередження: Ізмайлов, 61; Перейра, 67 - де Маркос, 11; Ітурраспе, 29; Льоренте, 86
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 608 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Атлетик Більбао, Чемпіонат Іспанії, Спортинг Лісабон | Рейтинг: 0.0/0