Головна » 2010 » Грудень » 3 » Стали відомі півфінальні пари Кубка англійської ліги
09:11
Стали відомі півфінальні пари Кубка англійської ліги
півфінальні пари, Кубок англійської ліги, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуОтже, в 1 / 2 фіналу зіграють:
«Арсенал» - «Іпсвіч»
«Вест Хем» - «Бірмінгем»
Перші півфінальні матчі пройдуть 11/12 січня, у відповідь - 25/26 січня. Фінал відбудеться 27 лютого на «Уемблі».
«Арсенал» у своїй історії двічі ставав переможцем турніру, а «Бірмінгем» вигравав його 1 раз. «Вест Хем» 2 рази грав у фіналі, але жодного разу трофей не виграв.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 378 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, півфінальні пари, Новости, Кубок англійської ліги, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0