Головна » 2011 » Жовтень » 21 » Стандарти Стандарда не принесли йому перемогу над Ворсклою
08:58
Стандарти Стандарда не принесли йому перемогу над Ворсклою
Стандарт Льєж, Ворскла ПолтаваПолтавська «Ворскла» набрала своє перше очко в груповому турнірі Ліги Європи, цілком заслужено не програвши на виїзді льежского «Стандард». Господарі, звісно, ​​створили більше гострих ситуацій біля воріт полтавчан, але більшість з них тягнуть на визначення напівмомент. Тому немає нічого дивного, що жоден такий напівмомент не був реалізований, тим більше, що у «Ворскли» далеко не полувратарь, а відмінний страж воріт Сергій Долганський.
Як відомо, полтавська команда з пригодами добиралася до Бельгії, точніше, не з пригодами, а із запізненням, що не могло не позначитися на підготовці і взагалі настрої хлопців. Але не погулявши по Бельгії зайвий день, вони зосередилися на футболі і зробили все, щоб, нарешті, не програти. Потрібно сказати, що їх настрій і став ключовим фактором. Можливо, наші підопічні поступалися супротивникові в майстерності, а якщо сказати точніше - в єврокубковому досвіді, але бойовитість подібне завжди компенсувалося. Тим більше, що і в попередніх іграх «Ворскла» цілком могла набирати очки. Ну а з третьої спроби - сам Бог велів.
Потрібно сказати, що «Стандард» зараз вже не зовсім той, якого знають вболівальники за останніми сезонами. Були продані багато лідерів, на заміну придбані менш сильні футболісти й не дивно, що в чемпіонаті Бельгії льежци поки тільки 6-е і в останньому турі поступилися «Андерлехту» з принизливим рахунком 0:5. Але в Лізі Європи «Стандард» виглядає трохи краще, не програв «Ганноверу» і розгромив «Копенгаген».
У матчі з «Ворсклою» бельгійська команда зіграла згідно своїй назві і створила більшість небезпечних моментів після стандартів. Після кутових могли забивати головою Кану і Ван Дамм, в обох випадках було досить небезпечно. Після прострілів з лівого флангу загрожували воротам Сірьяк і Мужангі, перший пробив вище, другий в спину Курилова. Добре пройшов по лівому флангу і бив з ближній кут Сейхаса - Долганського так просто не заб'єш. Івуарійський молодий форвард Сірьяк, мабуть, головна особа в атаці господарів у цьому матчі, завдав ще ряд ударів в кінці першого тайму, і головою бив і з-за штрафної стріляв, але або неточно, або не досить точно і сильно для того, щоб переграти Долганського.
Моменти «Ворскли» перераховувати теж хочеться, але це складніше. У першому таймі в атаці нашої команди не надто творилося. Не можна сказати, що полтавчани виглядали невпевненими у собі, але до чужого штрафного атаки не докочувались. Один раз непогано відкрився і отримав м'яч зліва Дитина, але після його передачі Безуса відтіснив від м'яча Феліпе. Другий раз Краснопьоров зумів довести справу до удару з лінії штрафний і це, звичайно, було дуже правильно з його боку, але м'яч пішов вище цілі.
У другому таймі гра кардинально не змінилася, хоча впевненість нашої команди все-таки зростала з кожною хвилиною проведеної. І в контратаки полтавці бігли всі задерикуватіше. Після навісу Селіна той же Феліпе зняв м'яч з полтавською голови, потім Кривошеєнко бив, але влучив у суперника. Ну а найнебезпечніший момент (мабуть, на піку зрослої впевненості) біля чужих воріт гості створили на 94 хвилині, коли не знає втоми Кривошеєнко розігнав атаку на правому фланзі, Дитина віддав під удар Оберемко, але той, як і в першому таймі Краснопьоров, пробив вище. Що ж, не було можливості пристрілятися, тому такі й удари.
У «Стандарда» знову був ряд епізодів, які, безумовно, виграють у порівнянні з моментами «Ворскли». Даллку виніс м'яч з порожніх воріт після удару головою Бюйена, Гонсалес дуже небезпечно бив головою після штрафного, Сірьяк і Сейхаса майже з однієї точки в штрафний двічі потрапляли не в ворота, а в захисників. Навіть захисник Кану підключався і бив по воротах. Можна сказати, що «Стандард» майже награв на гол.
Ну а «Ворскла» точно, результат не заперечив, награв на своє перше очко в групі Ліги Європи, з чим ми і вітаємо Миколи Павлова і його бойову команду.

«Стандард» - «Ворскла» - 0:0
«Стандард»: Болат, Опара, Феліпе, Поконьолі, Кану, Ван Дамм (Начо Гонсалес, 51), Бюйен (Буцагло, 83), Сейхаса, Муджангі-Біа (Бачуайі, 89), Гохі Бі, Венкер.
«Ворскла»: Долганський, Даллку, Селін, Ткачук (Громов, 88), Курилов, Чеснаков, Краснопьоров, Маркоскі (Оберемко, 68), Ребенок, Безус (Янузі, 46), Кривошеєнко.
Попередження: Венкер (78) - Безус (4), Даллку (69), Долганський (76)
Арбітр: Саймон Лі Еванс (Уельс)
Удари (в створ): 15 (8) - 4 (1)
Кутові: 11 - 2
Офсайди: 2 - 0
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 440 | Додав: Roland | Теги: Стандарт Льєж, Ворскла Полтава | Рейтинг: 0.0/0