Головна » 2011 » Грудень » 2 » Сток Сіті 1:1 Динамо
13:17
Сток Сіті 1:1 Динамо
Динамо Київ, Сток Сіті, Ліга ЄвропиУ київського "Динамо" залишився теоретичний шанс на вихід у плей-офф Ліги Європи після того, як кияни розійшлися миром зі "Сток Сіті", а турецький "Бешикташ" вирвав у компенсований час перемогу у тель-авівського "Маккабі". Але, якщо чесно, шанси "Динамо" близькі до нуля.
"Сток Сіті" вже гарантував собі місце в плей-офф і, якщо вони з "Динамо" перед своїми вболівальниками вийшли вельми розведеним складом, де не знайшлося місця Крауч, Шоукросу і Уілсона, то в Стамбул вони приїдуть взагалі полуосновой. "Динамо" потрібна перемога "Стоку", при цьому самим ще необхідно буде розгромити "Маккабі", щоб мати кращу різницю забитих і пропущених м'ячів, ніж у "Бешикташа". Хто з оптимістів поставить на такий збіг обставин?
Адже все у "Динамо" було добре ще за десять хвилин до кінця матчу. У середині першого тайму кияни повели в рахунку після дальнього удару Алієва та подвійного рикошету Апсон-Беговіч далі м'яч потрапив у штангу і ворота. Українці контролювали хід поєдинку і на перерву могли піти з ще більшою перевагою, але Шевченко потрапив у хрестовину воріт.
У другому таймі англійці довго зволікали, а потім перейшли на примітивну гру з занедбаністю м'яча руками з-за бокової і навісами ногами в штрафну "Динамо". Навіс-винос, відбилися-віджалися. Англійці не дуже сильно досягли успіху, не вважаючи одного моменту, коли Шовковський невдало вибив м'яч на суперника, але на підстраховці був Хачеріді, який вибив м'яч майже з лінії воріт. Далі було гірше. Сьомін вирішив зняти Шевченка і додати п'яту захисника. Шева вже давно не той, але його ім'я магічно діє на суперника, а коли він пішов, то англійці пішли ва-банк. При цьому ще одна одиниця стрункості обороні не додала, швидше, навпаки. Так і вийшло, що коли пройшла флангова подача на Джонса, то Юссуф понадіявся на Алмейду, а бразилець на нігерійця. У результаті стоковец наносив удар майже з лінії воротарської без всякого опору - 1:1!
До того моменту і майже до фінального свистка рахунок у паралельному матчі був також нічийний - 2:2, причому "Маккабі" походу відіграв два м'ячі, але вже в компенсований час вирвав Куарежма важливі три очки. Був шанс і у "Динамо" і хльосткий удар Ярмоленка, але Беговіч потягнув його з кута воріт ...

Ліга Європи. Група Е. 5-й

"Сток Сіті" - "Динамо" 1:1 (0:1)

Голи: Апсон, 27 (автогол) (0:1); Джонс К., 81 (1:1)
"Сток Сіті": Беговіч; Хут; Шоттон; Хіггінботам; Апсон; Діао (Фуллер, 70); Делап; Пеннант (Уайтхед, 88); Паласиос У.; Джонс К. (Уолтерс, 84); Джером
"Динамо": Шовковський; Данило Сілва; Хачеріді; Бетао; Юссуф (Нінкович, 85); Вукоєвич, Гусєв О., Ярмоленко; Алієв; Шевченко (Леандро Алмейда, 73); Ідей
Попередження: Хут, 77 - Ярмоленко, 8; Хачеріді, 84
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 538 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, сток сіті, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0