Головна » 2010 » Лютий » 15 » Створив перемогу "Динамо"
06:01
Створив перемогу "Динамо"
Андрій Шевченко, Динамо Київ, Вісла, Товариські матчі, ЗбориКиївське "Динамо" провело заключний матч на другому зборі в Португалії. Підопічні Газзаєва в непростому поєдинку перемогли краківську "Віслу" - 3:2.
Першими вийшли вперед поляки, коли Кірм замкнув простріл Богускі. Однак у середині тайму динамівці видали ударну п'ятихвилинку. Спершу Андрій Шевченко забив головою після філігранної передачі Єременко, а потім асистував уже Ярмоленко - 2:1.
Утримати переможний рахунок у першій 45-хвилинці динамівці не змогли. Кияни залишили в штрафній одного Брожек і Павло другим ударом (перший потяг Шовковський) добив м'яч у сітку.
Перемогу "Динамо" приніс той же Шевченко. Кравець з правого флангу віддав на лінію штрафного на Мілевського, той у дотик вивів до воріт Шевченко, Андрій поклав на газон воротаря і закотив м'яч у порожні ворота!
"Динамо" - "Вісла" (Польща) - 3:2 (2:2)
Голи Шевченко, 24, 70, Ярмоленко, 28 - Кірм, 10, Брожек, 35
"Динамо": Шовковський (Богуш, 46), Єременко, Алмейда, Юссуф (Бетао, 72), Маграо, Вукоєвич, Нінкович (Гармаш, 72), Шевченко (Гусєв, 74), Мілевський (Петров, 77), Ярмоленко (Несмачний , 72), Кравець (Зозуля, 72).
"Вісла": Павелек, Гловацький, Петро Брожек (Бурліга, 81), Пабло Альварес, Клебер (Марсело, 35) (Чекай, 88), Соболевський (Мачинский, 75), Жуніор Діас, Кірм (Іршак, 72), Ба ( Рожеріо, 46), Богускі (Лободзінська, 65), Павло Брожек.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 392 | Додав: Roland | Теги: Товариські матчі, Андрій Шевченко, Збори, Вісла, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0