Головна » 2010 » Лютий » 12 » Супердебют Вороніна
14:11
Супердебют Вороніна
воронін, динамо мОсь це початок! У першому ж поєдинку за свою нову команду форвард збірної України Андрій Воронін відзначився забитим голом. Причому м'яч Ворони став вирішальним у поєдинку, а московське «Динамо» обіграло іспанську «Картахену» - 2:1.
На 61-й хвилині поєдинку Андрій, який був одним з найбільш наполегливих гравців російського клубу, був нагороджений за настирливість, підкараулив помилку голкіпера. Надіславши м'яч у сітку, Андрій прокотився на колінах і видав радісний переможний рик. «Навіть здивувався, що фізично відчував себе так добре, міг би ще пограти, - заявив Воронін після матчу. - Радий, що виграли, а я в першій же грі після досить тривалої перерви відзначився голом. Міг, до речі, забити і в першому таймі, коли отримав зручну передачу від Хохлова, але, на жаль, ухвалив неправильне рішення. В цілому зустріч для «Динамо» вийшла непоганою, з кожною зустріччю ми повинні додати, і до початку сезону підійти в оптимальному стані ».
Епізод, про який говорив Андрій, стався за рахунку 1:0 на користь іспанців. Хохлов вивів Вороніна сам на сам з голкіпером «Картахени», проте форвард вирішив перекинути м'яч через воротаря. Не вийшло.
Зрівняв же рахунок у матчі Самедов, який завершив триходівку за участю Семшова і Самедова.
Влад Семенко
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 365 | Додав: Roland | Теги: воронін, Динамо М | Рейтинг: 0.0/0