Головна » 2010 » Лютий » 17 » Супергол Макун - "Реал" повалений
06:02
Супергол Макун - "Реал" повалений
Ліон, Реал Мадрид, Ліга ЧемпіонівФранцузький "Ліон" здобув перемогу в першому поєдинку 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів проти мадридського "Реала" - 1:0.
У внутрішньому чемпіонаті справи у підопічних Клода Пюель йдуть не найкращим чином. Того і дивися безперечний лідер французького клубного футболу останніх років в наступному сезоні пролетить повз Ліги чемпіонів. А тут ще і "Реал" з його дорогими покупками ...
Проте виявилося, що бажання грати у "Ліона" куди більше, ніж у заїжджих зірок з Мадрида. Діючи більш агресивно і наполегливо, господарі досягли успіху в дебюті другого тайму. Макун, не зустрічаючи опору з боку суперника, наважився на удар з-за меж штрафного, та так здорово, що м'яч влетів у дев'ятку воріт Касильяса.
1:0 на користь "Ліона", і "Реалу" можна згадати про те, як давно він не може вийти у чвертьфінал Ліги чемпіонів.
"Ліон" (Франція) - "Реал" (Іспанія) - 1:0 (0:0)
Гол: Макун, 47.
"Ліон": Льоріс, Ревейєр, Бумсонг, Кріс, Сіссоко, Тулалан, Гову, Макун, Пьяніч (Чельстрем, 78), Дельгадо (Бастос, 89), Лісандро Лопес (Гоміс, 82).
"Реал": Касільяс, Арбелоа, Альбіоль, Серхіо Рамос, Марсело (Гарай, 46), Хабі Алонсо, Гранера, М. Діарра, Кака, Ігуаїн (Бензема, 64), Кріштіану Роналду. Попереджені: Гову, 29, Арбелоа, 33, Марсело, 35, Алонсо, 45.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 389 | Додав: Roland | Теги: Реал Мадрид, ліон, Ліга чемпіонів | Рейтинг: 0.0/0