Головна » 2010 » Травень » 2 » Свято - святом, а окуляри "Шахтарю"
09:57
Свято - святом, а окуляри "Шахтарю"
Шахтар Донецьк, чемпіонат України з футболу, Металург Запоріжжя, футболДуже логічно, що всупереч забобонам «Металург» вирішив відзначити свій 75-річний ювілей на день раніше офіційної дати заснування команди. Адже сьогодні на трибунах «Славутич-Арени» був аншлаг, а в середу, боюся, окрім журналістів, що не мають можливості пропустити матч, і найвідданіших фанатів на трибунах не буде нікого. Напевно і уболівальники з інших міст захочуть побачити «золотий матч» хоча б по телевізору, але наживо. Може ще не пізно розглянути питання про перенесення початку матчу «Шахтар» - «Динамо» на 21:30? Адже результат українського «ель классіко» ніяк не впливає на інших учасників чемпіонату!
При уважному вивченні таблиці напередодні сьогоднішнього матчу, було видно, що «Шахтарю» для дострокового завоювання чемпіонства в наступному турі обов'язково потрібно перемагати «Динамо», а от у Запоріжжі при цьому вони могли собі дозволити зіграти і внічию. Це я допускав, коли давав прогноз в анонсі, про це ж думав у ході першої половини другого тайму сьогоднішньої гри. Це був найкращий проміжок у виконанні «Металурга», але навіть у цей час до гольових моментів справа не дійшла. Лише одного разу, після акробатичного введення м'яча з ауту Тейку, спортивний снаряд виявився у воротарському П'ятова. Всі інші спроби господарів доставити м'яч на ударну позицію, в основному довгими передачами з флангів, були безуспішними.
Рахунок у матчі відкрив Ілсіньо на 22-й хвилині. Це був апофеоз розгубленості гравців «Металурга». Бразильцеві була надана можливість безпосередньо в штрафному майданчику прийняти м'яч, розвернутися з ним і завдати прицільного сильний удар. З самого початку гри відчувалося перевагу гостей у класі. У них навіть не було необхідності пресингувати запорожців, як це роблять зазвичай інші команди. «Металурги» самостійно розлучалися з м'ячем і, як наслідок, більш-менш небезпечні моменти біля їхніх воріт виникали з періодичністю в середньому близько п'яти хвилин. У творенні господарі досягли успіху лише раз. За хвилину до перерви після пасу з флангу від Кривцова головою бив Каськов, але в дальню дев'ятку не потрапив.
Про те, що на початку другого тайму «Металург» виглядав трохи краще, я вже говорив вище. Ближче до кінця гри, схоже, у запорожців вже не вистачало сил на те, щоб продовжувати намагатися чинити тиск на «Шахтар». А гості вели себе, як кішка з спійманої мишкою. Все було під контролем.
А коли в компенсовані три хвилини мав відбутися останній рішучий штурм, з-за помилки Тігорева в центрі поля виникла контратака «Шахтаря». Ян був змушений сфолити. Донеччани довго готувалися виконати удар, навіть встигли провести заміну, і Дуглас Коста чудовим ударом поставив крапку в грі.
«Металург» З - «Шахтар» - 0:2
«Металург»: Коваль, Кривцов, Вернидуб, Тейку, Польовий, Тігорєв, Степаненко, Аржанов (Пісоцький, 59), Каськов, Цигирлаш (Нестеров, 46), Алозі
«Шахтар»: Пятов, Ракицький, Іщенко, Хюбшман (Левандовський, 93), Срна, Кобін, Фернандіньо, Жадсон (Фомін, 86), Ілсіньо (Коста, 62), Вілліан, Луїс Адріано
Голи: Ілсіньо (22), Коста (93).
Попередження: Степаненко (40), Нестеров (83), Тігорєв (92).
Удари (в ствір): 7 (2) - 12 (7).
Кутові: 2 - 7.
Офсайди: 0 - 2.
Глядачів: 12.000
Оцінка поля: 4
Чесна гра: 7,000 - 8,500
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 384 | Додав: Roland | Теги: Металург Запоріжжя, Футбол, чемпіонат України з футболу, шахтар донецьк | Рейтинг: 0.0/0