Головна » 2010 » Січень » 18 » "Такі перемоги потрібні"
13:45
"Такі перемоги потрібні"
Андрій Аршавін, Арсенал Лондон, Болтон, Чемпіонат АнгліїНападаючий лондонського "Арсеналу" Андрій Аршавін прокоментував перемогу над "Болтоном" з рахунком 2:0 в рамках чемпіонату Англії.
"Сьогодні нами був зіграний досить важкий матч. Такі перемоги потрібні, вони важливі для команди. Думаю, що сьогодні ми перемогли завдяки командній грі" Арсеналу ". Ми намагалися комбінувати, але поле було важким. Воно заважало, але іноді в нас проходили непогані атаки . Вони билися, хотіли як мінімум не програти. Однак, якщо в цілому оцінювати матч, впевнений, що територіальною перевагою володіли ми. На перемогу ще вплинуло повернення до ладу Сеска. Він грамотно диригував командою, і зумів забити гол.
Після перерви господарі кинулися відіграватися. Не можу сказати, що в цей момент ми розгубилися, ми втратили нитку гри. Нам було потрібно якийсь час, щоб знову все повернути на "круги своя". Ми знову заволоділи територіальною та ігровою перевагою, ми провели кілька небезпечних атак, забили гол і останні десять хвилин спокійно догравали матч.
Я не навмисно пропустив м'яч Крейгу Істмонду в моменті, коли він ударив по воротах. Я б не упустив можливості забити. У тому моменті мені було важко підправити м'яч у ворота. Я не грав сьогодні центрфорварда. Ми змінили схему гри, моя задача була грати на лівому краю. Можливо, я і не зумів повністю відпрацювати в обороні, але, спасибі хлопцям, які підчищали мої огріхи ", - сказав Аршавін своєму офіційному сайту.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 518 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії, Болтон, Арсенал Лондон, Андрій Аршавін | Рейтинг: 0.0/0