Головна » 2010 » Лютий » 11 » "Таврія" не дограла з "Тімішоарою"
16:30
"Таврія" не дограла з "Тімішоарою"
Костел Пантелеймон, Тімішоара, Таврія, Товариські матчі, ЗбориСьогодні в рамках свого другого навчально-тренувального збору в турецькій Анталії "Таврія" провела спаринг з віце-чемпіоном Румунії - "Тімішоара". Через проблеми з освітленням на полі спорткомплексу "Титанік" матч завершився достроково - на 65-й хвилині за рахунку 0:0.
"Таврія" домінувала в першому таймі. Якщо Максим Старцев залишався практично без роботи (два неодружених "пострілу" в бік, що захищаються, їм воріт), то його румунський колега Костел Пантілімон трудився в поті чола, раз у раз відбиваючи м'ячі після підступних ударів Максима Фещука, Лакі Ідахора, Васіла Гігіадзе і компанії.
На 12-й хвилині Олег Герасимюк метрів з 17-ти пробив у штангу. На 20-ій хвилині прекрасним обвідним ударом з лінії штрафного Фещук перевірив на міцність хрестовину воріт "Тімішоара". А на 30-й хвилині сімферопольці заробили пенальті: проти Гігіадзе у своєму штрафному сфолив Мілош Брезінскі. Сам же постраждалий пробив з "точки", проте Пантілімон розгадав задум грузинського легіонера "Таврії" і м'яч відбив.
Другого тайму як такого не вийшло: практично відразу ж почалися проблеми з освітленням на стадіоні. І якщо першу поломку електрики усунули протягом хвилини, то після другої ремонтні роботи затягнулися, і суперники вирішили завершити матч достроково.
"Таврія" - "Тімішоара" - 0:0
"Таврія": Старцев, Маркович, Сангаре, Зелді, Герасим'юк, Корнєв (Абляметов, 40), Галюза, Любенович, Гігіадзе (Сирота, 55), Фещук, Ідахор (Ковпак, 55).
"Тімішоара": Пантілімон, Міра, Нібомбе, Брезінскі, Чіцу, Куртян, Деде (Фукс, 11), Козак, Мейя, Кіачу, Васкес.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 847 | Додав: Roland | Теги: Збори, Костел Пантелеймон, таврія, Товариські матчі, Тімішоара | Рейтинг: 0.0/0