Головна » 2010 » Січень » 28 » "Таврія" виявляє волю до перемоги і втрачає Голайдо
06:23
"Таврія" виявляє волю до перемоги і втрачає Голайдо
Денис Голайдо, Максим Фещук, Лакі Ідахор, Таврія, Товариські матчі, ЗбориСьогодні в рамках навчально-тренувального збору в турецькій Анталії "Таврія" провела спаринг з віце-чемпіоном Анголи - командою "Рекреатіво" з Ліболо. По ходу поєдинку сімферопольці "горіли" - 0:2, але в підсумку зуміли здобути вольову перемогу - 3:2, повідомляє сайт кримського клубу.
Початок зустрічі залишився за кримчанами, які вже до 10-й хвилині цілком могли покласти суперника на лопатки, проте стовідсоткові гольові моменти не використали Максим Фещук, Васил Гігіадзе та Желько Любенович. До середини тайму підопічним португальського фахівця Мар'яну Жероніму Баррету (до речі, непогано знайомого з пострадянським футболом - він встиг попрацювати в московських "Локомотиві" і "Динамо", а також у краснодарської "Кубані") вдалося збити наступальний порив нашої команди, а після того , як з-за мікротравми поле змушений був залишити таврійський плеймейкер Любенович, і організувати кілька небезпечних контратак. Дві з них - на 31-й і 36-й хвилинах - завершилися взяттям воріт Вадим Деонас. Позиційно помилилися захисники "Таврії" (зрозуміло, при створенні "офсайдної пастки"), ангольським нападаючим Вадінхо і Міранде не склало праці виграти свої дуелі у сімферопольського кіпера - 0:2.
Втім, ще до перерви команді Сергія Пучкова вдалося відігратися. На 40-й хвилині після чудової багатоходової комбінації відзначився Лакі Ідахор, з шести метрів "розстріляв" воротаря "Рекреатіво" Кікі. А три хвилини по тому Фещук заробив штрафний метрах в 20-ти від воріт суперника і сам же його блискуче виконав, закрутив м'яч точнісінько в лівий нижній кут - 2:2. А відразу після відпочинку (на 49-й хвилині) Фещук оформив свій дубль у матчі, точним ударом головою замкнув передачу з правого флангу від Олега Герасим'юка - 3:2.
Були в "Таврії" і моменти, щоб збільшити рахунок, зокрема, у Руслана Платона і вперше після одужання що взяв участь в грі капітана команди Олександра Ковпака, але Кікі в рамці воріт "Рекреатіво" діяв бездоганно. До речі, до пари своєму ангольської колезі зіграв і таврійський кіпер Дмитро Стойко (чого тільки варта його "Сейва" після удару все того ж Вадінхо з семи метрів!).
Товариський матч. Анталія, Туреччина.
"Таврія" - "Рекреатіво" (Ліболо, Ангола) - 3:2
Голи: Ідахор, 40, Фещук, 43, 49 -??? 31, 36.
"Таврія": Деонас (Стойка, 46), Сангаре (Антонюк, 46), Монахов (Джуричич, 46), Маркович (Ковальчук, 46), Герасим'юк (Хайдучек, 55), Корнєв, Галюза, Зборівський, Любенович (Ідахор, 20 ), Гігіадзе (Ковпак, 75), Фещук (Платон, 55).
Відзначимо, що через травми залишили тренувальний збір "Таврії" півзахисники Денис Голайдо (отримав серйозний удар п'яти ще в матчі з ФК "Львів") та Євген Луценко (проблеми зі спиною). Голайдо повернувся для лікування в Сімферополь, Луценко ж відправився до Києва на консультацію в одну зі спеціалізованих клінік. Сергій Пучков розраховує, що обидва футболіста відновляться до 3 лютого, коли в Антальї розпочнеться другий збір нашої команди. На жаль, мікротравма поки не дозволяє приймати участі в контрольних поєдинках нападаючому Матвія Бобаля.
Наступний спаринг "Таврія" проведе в неділю, 31 січня. Суперником кримчан буде віце-чемпіон Грузії - тбіліське "Динамо" (початок поєдинку - о 17 годині). Від запланованої раніше на цей же день зустрічі з хорватським "Драговоляцем" зважаючи на короткий лавки запасних тренерський штаб кримчан вирішив відмовитися.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 637 | Додав: Roland | Теги: Збори, Лакі Ідахор, таврія, Товариські матчі, Максим Фещук, Денис Голайдо | Рейтинг: 0.0/0