Головна » 2009 » Листопад » 22 » Таврія - Закарпаття - 3:2
10:11
Таврія - Закарпаття - 3:2
Ковпак повертається і забиває + ВІДЕО
У другому поспіль домашньому поєдинку "Таврія" вириває перемогу в компенсований час. Причому знову безпосередню участь у перемозі сімферопольців приймає Максим Фещук. Три тижні тому він вийшов на заміну, забив сам і змусив помилитися захисника «Дніпра», який відправив вирішальний м'яч у свої ворота. Цього ж разу Фещук заробив досить спірний 11-метровий, який на останніх секундах зустрічі реалізував Олександр Ковпак, чим і приніс своїй команді важку перемогу.
Футболісти і тренери «Закарпаття», природно, були обурені такою розв'язкою. Ігор Гамула був до того засмучений, що на післяматчевій прес-конференції замість гнівного спічу обмежився кількома бессвязних саркастичними фразами, після чого залишив залу. Причому знову тренера гостей можна зрозуміти. Мало того, що рішення арбітра виглядало неоднозначно, так ще й було прийнято на останніх секундах двобою, при цьому позбавило «Закарпаття» одного очка. Але ж залікові бали даються ужгородцям ой як непросто, тому що їм є від чого прийти в обурення.
Розпочався ж звітний поєдинок не дуже активно. Після довгої перерви в чемпіонаті обидві команди намагалися пригадати, як треба грати у футбол, тому частенько грішили неточними передачами, а до небезпечних моментів справа не доходила. Тим несподіванішою виявився гол, який «Таврія» забила на десятій хвилині. Олег Карамушка довгою передачею з глибини поля знайшов у штрафному майданчику гостей Ідахора, який прийняв м'яч на груди і з лінії воротарської відправив «круглого» у сітку - 1:0.
Після цього поєдинок прийняв свій звичний оборот. «Таврія» контролювала гру і більше володіла м'ячем, гості ж намагалися втекти в контратаку, однак у них мало що виходило. Лише на 17-й хвилині біля воріт Деонас виникла небезпека, коли Іван Козоріз спробував вирватися на ударну позицію, але голкіпер кримчан в останній момент накрив м'яч. Наступного моменту довелося чекати цілих чверть години. На 32-й хвилині Любенович забезпечив Ковпака відмінною передачею і форвард кримчан пробив метрів з 12-ї, але перекладина врятувала «Закарпаття» від гола.
Однак на 40-й хвилині «Таврії» все ж таки вдалося забити другий м'яч. Все той же Ковпак увірвався в штрафний майданчик гостей, але наткнувся на захисника, який, здавалося, відібрав м'яч у капітана «Таврії», проте йому на допомогу наспів Желько Любенович: несильним ударом з семи метрів він переправив м'яч у ворота.
Друга половина зустрічі почалася в тому ж ключі, що і перше, однак вже через п'ять хвилин «Таврія» несподівано залишилася в меншості. Олег Карамушка справедливо отримав друге попередження, за що був вигнаний з поля. І тут «Закарпаття» понеслося. Гості заграли набагато активніше, «Таврії» ж довелося відбиватися. Але на 69-й хвилині ужгородці відіграли один м'яч. Ксьонз праворуч прострелив у штрафний майданчик, а Сергій Давидов з лінії воротарського п'яткою підправив м'яч у ворота.
Після голу «Таврія» стала набагато уважніше грати в обороні, не підпускаючи гостей на відстань пострілу, тому до останніх секунд основного часу у гостей практично не було моментів. Фатальний стала 90-а хвилина, коли Микуляк наважився на дальній удар, Деонас відбив м'яч перед собою, чим і скористався який вийшов на заміну Ігор Тимченко, який з кількох метрів відправив «круглого» у ворота.
Проте найцікавіше було попереду. «Таврія» відразу ж побігла виправляти ситуацію на свою користь і в першій же атаці заробила 11-метровий. Андрій Донець, який належить «Таврії», але грає в «Закарпаття» на правах оренди, порушив правила в штрафному майданчику на Фещука, за що Зубарєв призначив спірне пенальті. Капітан «Таврії» Олександр Ковпак відзначив своє повернення після травми забитим м'ячем, який приніс перемогу його команді.
Ось так кримчани виграли свій шостий домашній поєдинок з восьми. Блискучий результат, що тут сказати. «Закарпаття» ж продовжує посідати останню сходинку в турнірній таблиці, хоча сьогодні в команди Ігоря Гамула був прекрасний шанс хоча б ненадовго покинути її, але не судилося ...
Андрій Басина
Таврія - Закарпаття 3:2
"Таврія": Деонас, Джуріч, Корнєв (Зборовський 81), Монахов, Карамушка, Луценко, Галюза, Любенович, Ковпак, Ідахор (Хайдучек 56), Гігіадзе (Фещук 72).
Закарпаття: Бабенко, Донець, Болохан, Леандро, Браіла (Шендрик 46), Зотов (Тимченко 60), Платонов, Ксьонз (Біто 77), Козоріз, Микуляк, Давидов.
Голи: Ідахор (10), Любенович (41), Ковпак (91, з пенальті) - Давидов (68), Тимченко (88)
Попередження: Карамушка (42), Деонас (69), Корнєв (70) - Браіла (31), Козоріз (51), Шендрик (56), Давидов (68)
Чесна гра: 7,000 - 6,850

Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 573 | Додав: Roland | Рейтинг: 0.0/0